Nejlepší hlášky
<piungwi> čus
<martinsky> zdar
<martinsky> hej nevěřil bys co se dělo neska ve school :D
<piungwi> tk řikej
<martinsky> neska sme meli vytvarku a meli sme třidni... někomu zazvonil phone a v poho, ale učitelka ďala zase kázáníčko
<martinsky> to jeste nic neni, pri tom řikala komu od teď zazvoní mobil tk mu ho zabaví a dá mu dutku, že ho ma mit vypnutej a tak
<martinsky> a při tom jk to řikala tk ji kamoš šel dát žakovskou s omluvenkou a před ní mu začal zvonit mobil :D :D :D
<piungwi> tvl to sem byl já! :D
<martinsky> :D heh nojo špatný okno. ale byla to prdel :D
Komentář: I to se může stát...
-!- a is away: Ubiram se cestou car a kouzel, v jinem zajimavejsim svete. Takze nevim jestly ma cenu jit zase takovou dalku z5 a kecat s vama.
Komentář: WOW - to je teda zavYslost =)
<a> sem resila problem proc mi vubec nejde zvuk, tak dam restart PC a v tom jsem si vsimla ze mam vyply repraky :D
<Lada_K> "Devatenáctiletý Aditya Dev je se svou výškou (84 cm) a hmotností 9,25 kg nejmenším kulturistou na světě."
<Smrtnicka> tyjo bporeeees :D
<Smrtnicka> kolik mu je?
<Lada_K> :o))))
Komentář: slecna je jinak premiantkou v maturitnim rocniku SŠ
<hejtr> lol mam novej hajzl... nechtelo se mi na hajzl, jelikoz tam je zima, tak jsem otevrel okno... stoupl na zidlu a zacal chcat z vokna na mesto :-D a a vtom se mi zacala otacet zidla :-D
<shagmaster> lol :-D, taky jsem hcal z okna na ulicu kolikrat, i george :-D
<shagmaster> to je prdel
<hejtr> ty wole, ale ne kdyz se ti zacne otacet zidla a ty pochcijes parapet... jeste ze jsem se neotocil smrem ke komplu dpce :-D
Komentář: nasi spali, tak co mam delat? :-D parapet uz jsem utrel :-D
<dakson> dzoe: proste si neveris a jsou tu i taci kteri si veri
<dakson> mozna si neveris, pac si mel stare rodice....
Komentář: #linux.cz@IRCnet - co vic dodat
<a> Koukni co jsem dneska dostal za email ze správy kolejí :D
<a> Vážení studenti,naléhavě žádáme ty z vás, kteří odcizili nákupní vozíky z obchodního domu Tesco a zanechali je v prostorách popelnic, aby tyto vozíky okamžitě vrátili zpět do obchodního domu. Jedná se o trestný čin krádeže, který v případě opakování bude vyšetřovat Policie ČR. S pozdravem,...
<a> u tohoto případu se v přítomném čase píše vždy ,,i´´
<b> ale tohle je minuly
<a> to je jedno
<a> Tak to je moc...
<b> ???
<a> Normalne si počúvam skrillex-a a zrazu vbehne oco do izby a že kto tu zabia prasa