Nejlepší hlášky

<piungwi> čus
<martinsky> zdar
<martinsky> hej nevěřil bys co se dělo neska ve school :D
<piungwi> tk řikej
<martinsky> neska sme meli vytvarku a meli sme třidni... někomu zazvonil phone a v poho, ale učitelka ďala zase kázáníčko
<martinsky> to jeste nic neni, pri tom řikala komu od teď zazvoní mobil tk mu ho zabaví a dá mu dutku, že ho ma mit vypnutej a tak
<martinsky> a při tom jk to řikala tk ji kamoš šel dát žakovskou s omluvenkou a před ní mu začal zvonit mobil :D :D :D
<piungwi> tvl to sem byl já! :D
<martinsky> :D heh nojo špatný okno. ale byla to prdel :D

Komentář: I to se může stát...

<a> spanek = strata casu

Komentář: wow 2:15

-!- a is away: Ubiram se cestou car a kouzel, v jinem zajimavejsim svete. Takze nevim jestly ma cenu jit zase takovou dalku z5 a kecat s vama.

Komentář: WOW - to je teda zavYslost =)

<a> sem resila problem proc mi vubec nejde zvuk, tak dam restart PC a v tom jsem si vsimla ze mam vyply repraky :D

<Lada_K> "Devatenáctiletý Aditya Dev je se svou výškou (84 cm) a hmotností 9,25 kg nejmenším kulturistou na světě."
<Smrtnicka> tyjo bporeeees :D
<Smrtnicka> kolik mu je?
<Lada_K> :o))))

Komentář: slecna je jinak premiantkou v maturitnim rocniku SŠ

<hejtr> lol mam novej hajzl... nechtelo se mi na hajzl, jelikoz tam je zima, tak jsem otevrel okno... stoupl na zidlu a zacal chcat z vokna na mesto :-D a a vtom se mi zacala otacet zidla :-D
<shagmaster> lol :-D, taky jsem hcal z okna na ulicu kolikrat, i george :-D
<shagmaster> to je prdel
<hejtr> ty wole, ale ne kdyz se ti zacne otacet zidla a ty pochcijes parapet... jeste ze jsem se neotocil smrem ke komplu dpce :-D

Komentář: nasi spali, tak co mam delat? :-D parapet uz jsem utrel :-D

<dakson> dzoe: proste si neveris a jsou tu i taci kteri si veri
<dakson> mozna si neveris, pac si mel stare rodice....

Komentář: #linux.cz@IRCnet - co vic dodat

<a> Koukni co jsem dneska dostal za email ze správy kolejí :D
<a> Vážení studenti,naléhavě žádáme ty z vás, kteří odcizili nákupní vozíky z obchodního domu Tesco a zanechali je v prostorách popelnic, aby tyto vozíky okamžitě vrátili zpět do obchodního domu. Jedná se o trestný čin krádeže, který v případě opakování bude vyšetřovat Policie ČR. S pozdravem,...

<a> u tohoto případu se v přítomném čase píše vždy ,,i´´
<b> ale tohle je minuly
<a> to je jedno

<a> Tak to je moc...
<b> ???
<a> Normalne si počúvam skrillex-a a zrazu vbehne oco do izby a že kto tu zabia prasa

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.