Nejlepší hlášky

<a> Raděj bych šel do Arsenalu nebo Chelsea...
<b> Do Arsenalu naco?
<c> Pozerat sa na prazdnu vytrinu

<A> - Já jsem úplně studená.
<B> - No ale já jsem trochu teplý.

Komentář: při zkoušení horečky :D

<hexik> nemam zadnou
<hexik> holku na sex
<hexik> mam uz jenom
<hexik> binarku a hex

<K1LL3R> viděl sem že mě nekdo zabil a pocural prosim poradte jak t dela?

Komentář: csko... :D

<šéf> C*L*O*S*E je zavřeno a O*P*E*N je otevřeno ?
<šéfová> NE!!! Obráceně C*L*O*S*E je zavřeno a O*P*E*N je otevřeno
<šéf> ahaa

Komentář: tak to dopada když pijou litr kávy na den :D

20:27:19 <ja> Lucie,...?
20:27:27 <luc> hm?
20:27:34 <ja> nevykourila si mi travu??
20:27:47 <ja> a kdyz jsme u toho... nevis kdo mi sezral ten salat??
20:27:51 <ja> uz me to jebe.. zlamu vam ruce za tohle...
20:27:53 <luc> ůůů ůll kurva
20:28:12 <ja> ??? v pohode?
20:29:11 <luc> ne..... jsem strasně zkouřená a mezi douhým U mám asi rajjče =(
20:29:50 <ja> kurva !!
20:30:02 <ja> zbylo nco ?
20:31:26 <luc> to rajče pod douhzým U
20:31:58 <ja> z toho huleni !!!!!!
20:32:54 <luc> nevidě si moje botxy _?
20:33:18 <ja> proc ja.... :((

Komentář: spolubydlení je jako džungle,... sežer, nebo ti bude sežráno

<a> Jakože když holka podvede kluka s jinou holkou, takto není tak hrozný, jako když kluk podvede holku s jiným klukem, nebo kluk holku s jinou holkou?
<b> No, jakože když holka podvede s holkou, tak mi to nepřijde tak hrozný, protože skoro každá druhá má občas bisexuální sklony. Když s kluk s klukem, tak je asi někde chyba, protože prostě... je větší pravděpodobnost, že je spíš gay. A když kluk s holkou, tak je to prostě... prostě podvod a je to špatně.
<a> Tak na to opravdu nemám odpověď.

Komentář: Rozdílný pohled na podvádění, muž vs žena.

<a> ježiš, to je samolibý hovado!
<b> na Ježíše mi nesahej!

<a> To jo :D teď ke mně došel k mašině borec a že jestli umím dobře anglicky... tak říkám, že docela jo
<a> Víš na co se mě zeptal?
<b> ne? :D
<a> Jak se řekne anglicky sci - fi :D

<b> ahoj... jak se tiskne oboustraně?
<a> jak jako?
<a> nechapu
<a> vytisknes jednu stranu
<a> a pak otocis papir a tisknes druhou
<b> aha
<b> ja myslela, ze to jde nak nastavit
<a> otaceni papiru?
<b> automaticky, ze to bude tisknout na druhou stranu
<a> boze

Komentář: kamarádka tiskne

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.