Nejlepší hlášky
<ž> Zítra tedy přijdu na focení. Budeš si ale dávat pozor, aby nebylo nic vidět, ok?
<m> Neboj, bude to krásný, černý obdélník :-)
<ona> joo hodíme se k sobě
<on> no tak šup že už tě tu nemám? dneska mám zrovna noční...to by bylo času;)
<ona> ty v té práci fakt nic neděláš, jako doufám, že mi držíš volnou postel v té praze
<on> i sprchu;)
<ona> ehm :D
<on> a pračku;)
<ona> a kuchynskou linku
<on> sem chtěl taky dopsat no
<on> a koště ať můžeš vytírat
<On> co teď vraždíš zombíky ?
<Ona> Ne, dělám jim psychologickou poradnu.
<On> a jak přesně probíhá ta tvoje poradna ? Co vidíte na tomto obrázku? Braaaains
Komentář: Závislost na Plants versus zombies
<a> + - + - + - + - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -...
<b> hratky s magnetem?
<a> hodnoceni me prvni citace na lamerovi :)
<Darren> zitra se koukám ožerem?
<Pope> za 39kč? za půl hodiny? jestli to zvládneš si machr
<Darren> asi mě neznáš
<Pope> asi jo no...
<Darren> ne to je skoro nemožné... 70 kč a půl hodiny, to už je reálný ;)
<Pope> :D :D
Komentář: Pope depčil ;)
<a> safra si mně tak rozesmál že sem napsal vygebenýho smajlíka do názvu složky
<b> jak sem tě rozesmál? ani nevim
<a> tím "taky dobré ráno"
<a> fff... tak jsem přejmenoval 24 složek... vopruz
<b> a kolik z nich se jmenovalo smajl?
<a> =D... sem přejmenovával (ss-eclipse) clannad 01 1024 x 800 na clannad 01 a takhle všech 24 dílů
<b> a znáš total commander?
<a> něco mi to říká, ale nehrál sem to
<b> to je program na správu souborů...
<a> kdyz sedim na mise a uzivam si jen
<a> pak potkam tebe a zamilovanej sem,
<a> bez tebe nedokazu bit
<a> chci je citit tvou rit,
<b> debile!!!
<a> tak co, už si dojela ten závod v té trackmanii?
<b> jj
<a> a jak jsi dopadla?
<b> první!
<a> lol... na jakou obtížnost?
<a> úroveň slintajícího mameluka? :D
<a> Koukni na mail, Pavel nás vyfotil mobilem v noci, jak jsme šli před kulturák vyvětrat se... Pěkná fotka, že? ;)
<b> na muj emai?
<a> tak na čí mail by ses asi mohla kouknout? :D :D :D Mám dost z Tebe :D :D :D
Komentář: Někdo si čte svoje maily, někdo ne... :D