Nejlepší hlášky

<a> Hele Davide, zajdeš 20. února na ten Beranův koncert? Je to velká akce a když si chtěl na to pivo skočit tak to můžem zrealizovat tam.
<b> Hele já nevim .. já bych tam neměl co dělat.. spíš ne.
<a> Bude tam jeho ségra.
<b> KURVA KDE ŽE TO JE?!

Komentář: Moje debata s kamarádem na facebooku

<ona> http://***.us no neni nádhernej?
<on> no krasnej :) este jednou gratuluju
<ona> Hezkej hlavně po mně! :P
<on> jj... je to kluk jak buk

Komentář: novorozeně

<a> již vím co znamená O2, vypařující se zahraniční konektivita... děje se vám to také?
<b> Také, také :(
<c> mně se děje to, že sem zase nadržená

Komentář: <a>, <b> hoši, <c> dívka

<a> sakra je to možné?
<a> prišiel som z roboty, nasadil si slúchadlá a pustil porno.
<a> po piatich minútach som zistil že ich mám odpojené a tá p*ča vzdychá na celý barák...
<a> mal si vidieť tie pohľady pri raňajkách :/

<a> co používáte na bolest krku a léčení?
<b> bolest v krku... záleží na tom jaká... klasicky mi pomáhají mentolové bonbóny, když je to horší tak speciální z cucací pastilky z lékárny...
<a> hm, takže nic nového... žádná taková ta vesnická léčba...
<b> No, babské rady taky mám, ale... tak fajn, povím ti je... o půlnoci natrhej rozmarýn a šafrán, udělej z nich vývar, ale jak ho budeš zalejvat vodou, stůj na levé noze drž se u toho pravou rukou za levé ucho. Až to zaleješ, tak za zpěvu "nesem vám noviny" vylez na nejbližší kopec, otoč se směrem na východ a stůj tam, dokud nebude 8h ráno. Pak si krk ovaž šátkem a tento roztok vylej do nejbližšího keře. Nezapomeň zpívat "nesem vám noviny" cestou domů a pak si lehni do postele...
<a> tvl jsem čekal co z tebe vyleze :-D
<a> jo a nejbližší kopec je 1 km vysoký :-(

<a> Preco nemas ponosky v sandaloch?
<a> Vsak robis v IT, nie?

<> sokol pojd na wow
<Jaklys> semnou a s filem
<Jaklys> na jedno fanko na areny
<sokol> sry brácha je na přijímačkách
<Jaklys> aha ty jsi jeho sestra vid
<Jaklys> a kde je? ve zlíně?
<sokol> v ostravě myslim
<Jaklys> trochu pozdě ne na příjmačky :-D
<sokol> v čr neni nikdy na nic pozdě
<Jaklys> bud máš moc podobný slovník jakou tvůj bratr a nebo jsi tvůj bratr
<Jaklys> :_D
<sokol> no upřímně doufám že nejsem můj bratr
<Jaklys> :-D

<a> tak jaka byla ta oslava?
<b> Dobrá, měl jsem nakázaný od přítelkyně, abych pil s mírou, jinak bude zle
<b> Tak sem vzal s sebou Míru od vedle

Komentář: Miroslav

<a> tvl ja vubec nwm jak oslavit mi 18tiny :D:D
<b> vožrat se :D:D
<a> tak ale aby to bylo nejak vyjimecny kdyz to jsou ty 18tiny :D:D
<a> vozrat se muzu kdykoliv
<b> třeba by tě tentokrát mohla místo sanitky odvést helikoptéra!! :D:D

Komentář: 18tiny..:D

<a> chtěl sem najít na googlu, kde se v linuxu nachází jeden soubor
<a> zadal sem "where is" a našeptávač mi nabídl "where is IP" a hned další mi nabídl "where is Chuck Norris"
<a> tý jo, on fakt číhá všude!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.