Nejlepší hlášky

<a> Jo no, odchází mi trenérka - taky těhotná
<b> Trenérka? Čeho?
<a> Volej
<b> eh.. Tůůůt, tůůůt..
<a> :DD
<b> Jo aha, ty asi myslíš volejbal :D

<a> SPŠ je Střední Pomocná Škola?

<a> Cau jsi tu?
<b> cau, jj co chces?
<a> Jsem si vzpomel na prazdniny,takova funny storka
<b> povidej :)
<a> Rodice odjeli pryc, tak sem doma usporadal mensi kalbu. A kdyz uz vsichni odesli tak sem si jeste v zachvatu opilosti u sebe zapálil a vsude to litalo. No a rano kdyz prijely rodice a otec me sel vzbudit tak prej "tys kouril?" "ne, proc?" "no ze tu vidim popel" atd.
<b> hehe, a dal?
<a> No tak sem to chvilku okecaval jakoze nic, a ze nevim jak se tam ten popel dostal a tak, az sem povolil a zkusil sem na nej jako ze sem to chtel jen zkusit a ze sem si to vzal od nej, kdyz to vsude nechava lezet.
<a> A on se usmal a rek "tak nejen ze si kouril, ale ty ses ani nezeptal a vzal sis to bez dovoleni!" :D

<ona> heej.. mě už fakt jebne z té školy, volejbaluu.. a všeho prostě :/
<ona> tě sbalim a bude :-D

Komentář: jestli ti to udělá radost :/

<NoBody> Mam piskvorky, co martin neporazi...
<yarrod> ?
<NoBody> neuznavaj, kdyz vyhraje hrac, jenom kdyz vyhraje pocitac... :D
<yarrod> No tak to máš pak pravdu :)
<NoBody> ale uz se blizim, uz je pocitac schopnej vytvorit petici, kdyz se mu moc nemotam.. :D
<yarrod> ??
<yarrod> jo :D
<yarrod> Pětici ne petici

<A> lidi, potiskujete nekdo dvd?
<A> potreboval bych nejakej softik, co to umi potisknout pekne dokola
<A> jednim obrazkem
<A> canoni softy jsou na h..
<A> ani label print ani easy photo print
<B> easy fix
<B> http://www.pc-komponenty.sk/?Mode=Sti&StiId=93866 to je ten soft

<a> jenže oni tam nemají dobírku
<Panek> no tak použij paypal nebo neteller
<a> maj tam platbu kreditkou ale ta mi nejde
<Panek> ty obyč karty k účtu to neumí
<Panek> já si musel kvůli tomu zřídit jednu placenou
<a> ale já to potřebuju rychle
<Panek> tak já to koupím, pošli odkaz
<a> to nejde
<a> pošli mi údeja tvé karty já to koupím
<a> má to být překvapení právě pro tebe

Komentář: Věřím, že by bylo

<ona> už bych asi ani nechtěla hubenyho kluka
<on> proč ? :D
<ona> takhle cítím, že jsi větší a nechytám se žebe :D
<on> jsem čekal, že napíšeš něco ve stylu "takhle se na tobě líp jezdí" nebo tak něco
<ona> to asi taky, jsi pohodlnější

Komentář: ze života

<a> delas neco? nechce se ti na wow?
<b> ucim se..
<a> takze jo? :)
<b> ze vahas.. uz si tam?

<a> tak sem šla zákazníkovi pro vodu
<a> na záchod
<a> <b> nebyl u pc
<a> tak sem si myslela že tam je on
<a> tak bušim a přitom hulákám - makej makej, jedu jedu
<a> hm... a on vylez ten borec...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.