Nejlepší hlášky

<on> Sex ?
<ona> ne
<on> :/

<a> hej víš co je divný?:/ mě nefaká ta baterka....jakoby přes drát to valí, ale baterka tam nejde
<b> jak nejde?
<a> ted se dívám, že v tý krabici je ještě nějakej divnej podlouhlej kousek:DDDD nebude to možná ono?
<b> no...jakože ta baterka není v notasu, dává se zvlášť, to se tam má dát
<b> tys ji tam nedala? :DDDDD
<a> to patří asi zezadu, tam mám takovou divnou díru jak kdyby tam něco chybělo...já sem si říkala:DD

Komentář: Baterka do notebooku

<A> OK...najprv mi nešlo spusti QIPko ani Miranda...tak ICQ prašivé...potom mi na ňom prestali chodiť správy a teraz už pre zmenu nezapnem ani to...doprdele s tým:-\
<B> jaky pan, taky kram...
<A> tak to sa čudujem, že ti vôbec ide zapnúť počítač

<a> čau to som ja miro vietor
<b> nepoznám...
<a> a brata joža víchricu?

Komentář: skype xDD

<DFP> Jsem našel na hajzlu letáček: "Koupím dům či byt v této lokalitě." Pod tím číšlo a pod číslem text: "Stačí zaslat sms, zavolám ihned zpět."
<DFP> Tak jsem si vzal to číslo a posílám sms: "Byt prodám, ale vsadím se, že se neozveš." a odeslal jsem to.
<DFP> Největší prdel je, že on se fakt asi neozve, protože jsem to poslal z netu.
<Sluníčko> xDDDDDDDDDDDD
<Sluníčko> coze xD
<DFP> :-D
<Sluníčko> huste xD
<Sluníčko> odepsal? xD

Komentář: Blondýnky. :-D

<a> ...si pamatuju, jak jsem byl kdysi hotovej z Orion od Metallicy. Kvůli té písni jsem se chtěl učit na basu (což se mi i později splnilo :o), říkal jsem si, že lepší instrumentálku je nemožný složit. A hle, pak jsem narazil na Voice...
<b> Moj kamarát basák bol na tom s basou podobne, tiež kvôli Orion vraj... tak som mu dneska ponúkol či si nechce vypočuť Death Voice of The Soul, že je to fajná inštrumentálka, tak mi odpovedal že nie, že mu na death metale prekáža vokál =D

<a> docela mne to laka... ale nejdriv alchymisticke hodinky... pak náhrdelník/prsten s nápisem otaku
<a> a pak mozna tohle
<b> :-D
<a> a jeste mezi to musim vmnestnat katanu
<a> a externí dick
<a> *disk

Komentář: Když to má zapotřebí... :D

<d0min0> počkej ujasníme si to...
<d0min0> kam tu vistu instaluješ? máš dva pc doufám? :-D
<d0min0> takže z jakého pc mi píšeš?
<Wojcik> svojeho lol
<d0min0> a instaluješ na čí?
<Wojcik> svůj
<d0min0> cože?
<d0min0> ty jedeš na xp a ve winech instaluješ vistu na jednom nerozděleném hadru? :-D
<Wojcik> j

Komentář: A pak se diví, že mu instalačka zmrzá a hází errory :-D

<a> hej, jak je to slovo směšný? dickiless?
<b> počkej teď nevim co myslíš :)
<b> jo ty myslíš ridiculous
<a> takový to, když ve filmech říkaj, jako, nebuď směšný
<a> tak říkají dont be "dikiles" nebo tak nějak
<b> [rydykjuls]
<b> ridiculous :)
<a> a není možný, že to je ještě jiný slovo?
<b> ne :) Fakt řikaj ridiculous :) neboli směšný
<a> jsem si to hledal právě, ale přišla mi ta výslovnost jiná
<b> ale důraz kladou na druhou slabiku, takže se ti to tak může zdát jako mluvený
<b> páč v češtině máš důraz vždycky na první, v angličtině je to různý
<a> takže říkají dykjuls
<a> to už by sedělo
<b> no to "ry" tam řeknou taky, ale tak napůl to polykaj :)
<b> dickulous by bylo čů*áčí :D
<a> :D
<a> nebuď čů*áčí
<b> :D

<Kabuto5> ja makam abych vcas odevzdal povinny projekty na jxt a sotva se rozkoukam uz abych dodelaval ty nepovinny...
<Neo> jj
<Neo> je toho hodne
<Kabuto5> uvazoval si nekdy o kariere bezdomovce?

Komentář: není co dodat...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.