Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Mama> help
<Mama> pred vchodem do skleniku se ubytovala srnka
<Mama> jak mam vodit psa vencit?
<Mama> obavam se ze skonci v obyvaku
<Mama> zacala spat pod okny
<Mama> a ted se stehuje bliz a bliz do baraku
<Mama> za chvili ty dvere do skleniku ani neotevru

Komentář: jeste ze jsem z ty samoty utekl :D

<a> já si mezytím zajdu na wc
<b> ?
<a> proč píšeš otazník?
<b> nejsi malý lvl
<a> ty si kkt já myslel na toaletu lool
<c> lol
<d> xD
<e> :DDD

Komentář: nedorozumění ve wow...

<a> A stejně jako taštičky Kitekat máme i nové výrobky pro debily, jako například taštička "Vyjebat"

<a> proč si nebyl ve škole?
<b> malovali sme kuchyň
<a> no a?
<b> to ti jako důvod stačí ne???

Komentář: Pak přišel s melírem :-D

<a> díval ses na Dr. Fouse?
<b> ???
<a> Dr. House

Komentář: blbej překlep :-D

<Peter> no zase balíš baby na facebooku?
<Martin> ???
<Martin> ani nie
<Peter> ty si nejaký iný
<Martin> ty si
<Peter> nie ty si
<Peter> ty si
<Peter> ty si
<Martin> nie
<Peter> ty si
<Peter> ano
<Martin> ty
<Peter> nie ty
<Martin> dobrú noc
<Peter> tak zajtra, dobrú...
<Martin> ty
<Peter> ty
<Martin> hovno
<Peter> jak myslíš

<Peter> nechapem, stale mi dava ako prve pripojenie WIFI a nie to hamachi... Dnes si asi nezahrame :(
<Peter> inak, az teraz ma to napadlo - co tak na to hranie deaktivovat WIFI?

Komentář: ...určite...

<a> to jsou takový růůůžový brejlé... oni časem ztmavnou... a pak poznáš, co sem zač... potvora zlá, protivná, vošklivá... :-*
<b> vošklivá?
<a> o jéé... chudáčku... tak to máš asi něco z vočičkama :-* *YES*
<b> :-D
<a> ale to není k smíchu... ani sem ti to neměla říkat... ty si teď zajdeš na oční, oni ti dají brejle nebo čočky a pak si to nasadíš, uvidíš, co na tebe vejrá, vytáhneš křížek a budeš mě kropit svěcenou vodou s vyděšeným výrazem v očích... a pak mě vyženeš... ale přece jen... ty vlastně k doktorům nechodíš... takže jsem bez starostí :-D
<a> a navíc... kde bys vzal křížek a svěcenou vodu... to bys mě maximálně kropil vodkou :-D :-D :-D

Komentář: Křížek asi ne, ale tu vodku mám ;-)

<Owen> to vis mela by sis potrenovat kundicku
<aaya> ses prase... *tired*
<Owen> *kondicku

Komentář: Jak z vás jedno písmenko hned udělá prase...

<a> uno momento, akorát sem dostahoval to nové PSko... jdu ho nainstalovat, potřebuju oříznout jednu fotku... hned sem z5 ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.