Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> hele normalne jsem nedavno zjistil ze jeden kamos si vzal prijemni po matce
<b> no a proč mi to říkáš?
<a> protoze tata mel prej prijemni Prdel :D
<b> aha tak to potom jo
<a> no ale pockej :D ona se mama jmenuje Polibilova... tak si ted preber kdyz nekde musi jeho otec uvest rodne a stavajici prijmeni

<ona> pls nemas instalacku power pointu
<on> zkus net
<ona> tam uz jsem hledala, neni
<on> to stahni z nejakeho fora jak stahujes porno tam to vetsinou byva
<ona> ty jsi debil!

<a> skoda ze si dnes nebola na infosi... peto s adamom ucili profaka instalovat linux... on o linuxe snad ani nepocul :D...
<b> to je lama...
<a> a ostatni sa tam mlatili stlickami... a on nato vobec nic...
<b> lol, jak mlatili? :D
<b> sere sa do veci o ktorych nic nevi... to vies ze preraba zasa cely system na gympli? :D...
<a> no to zas bude... a este ked sme doinstalovali linux tak sa nas pyta ze ci mozme tam teraz este dat aj windows :D
<b> no konec... umieram... profesor informatiky...
<a> no a nakoniec sa nastval ze sa chalani mlatia tymi stolickami tak povedal ze sak my to nebudeme vediet... :D
<b> looool xD

Komentář: seminar z informatiky...

<katushka> omg... ta fotka vypadá blbě co?
<Aiden> já bych tě nepotnala, vypadá jak Petra
<Aiden> *nepzoznala
<Aiden> *nepopoznala
<Aiden> *kua nepoznala:-D

Komentář: přeclicky :-D

<katushka> :-( jako proč sedlák nechodí na icq?
<Aiden> nechodí? Nj maj masopust to je jasný!
<katushka> :-D proč masopust? :-D
<Aiden> protože na vesnici v Sedlákově se dělá masopust dycky!
<katushka> to není Sedlákov ale Kadaň!

Komentář: Sedlákov 4 ever

<a> hrajes bitefight?
<b> jj
<a> posli mi odkaz jak vypadáš
<a> víš jak?
<b> ceky
<b> <HTML> <BODY dir="ltr"> <FONT face="Arial" color="#000000" size="2">< href="http://s7.bitefight.cz/bite/characterlogo.php"><IMG src="http://s7.bitefight.cz/bite/img/logo/2/tmp/m-1-4-4-6-5-2-5.png" width="168"><A><FONT><BODY><HTML>

Komentář: pěknýý xD

<a> Hej hochu, mě normálně nejde net ale icq jo xD
<b> Co to meles? :D nechapu
<a> To je neco jako kdyz oplodnis holku i kdyz nemas kalhotovyho kamose x)

<Pito Lighthouse> ok tak sa kukni kolko partov je v tretej serii bo sa mi ich zda byt akosi malo oproti prvej
<DiPi> nemas to nahodou linky na hellshare a prvu tahas z rapidu?!
<Pito Lighthouse> pockaj
<Pito Lighthouse> no mam ale netaham to cez rapicer
<DiPi> RAPICER???
<Pito Lighthouse> fri rapid
<Pito Lighthouse> free
<DiPi> ty mas proste individualny slovnik...
<Pito Lighthouse> ano to mam
<Pito Lighthouse> a nazov toho slovnika je sloveniak :D
<DiPi> teba davam akosi moc casto na lamera
<DiPi> trebars aj teraz
<Pito Lighthouse> hh no co us zivot je svina
<Pito Lighthouse> :D

<Patrik> Ale ja tam nemám kašlem na moje problémi
<LENKA> Ked máš problém ty mámeho aj my!
<Eli> Ale ja s tím problém nemám?!
<Eli> (po chvili ked mi to dojde): My s tím máme problém!
<LENKA> tak vidíš? Eli sa ani vytrepkať nevie pomiatol si ju!
<Patrik> Newadí to prežije!

Komentář: Ja s tím fakt nemám problem... A sakriš som popletená!

<Eli> Leni? Zbuchaš mi vtáčiu búdku?
<LENKA> A načo ty bude preboha?
<Eli> No aby som videla viacej vtákou ne?
<LENKA> A prečo ich chceš vidieť?
<Eli> Mám rada to ich čvirikanie ne?

Komentář: No kdo nemá rád vtáčikou čo?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.