Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> hele normalne jsem nedavno zjistil ze jeden kamos si vzal prijemni po matce
<b> no a proč mi to říkáš?
<a> protoze tata mel prej prijemni Prdel :D
<b> aha tak to potom jo
<a> no ale pockej :D ona se mama jmenuje Polibilova... tak si ted preber kdyz nekde musi jeho otec uvest rodne a stavajici prijmeni
<ona> pls nemas instalacku power pointu
<on> zkus net
<ona> tam uz jsem hledala, neni
<on> to stahni z nejakeho fora jak stahujes porno tam to vetsinou byva
<ona> ty jsi debil!
<a> skoda ze si dnes nebola na infosi... peto s adamom ucili profaka instalovat linux... on o linuxe snad ani nepocul :D...
<b> to je lama...
<a> a ostatni sa tam mlatili stlickami... a on nato vobec nic...
<b> lol, jak mlatili? :D
<b> sere sa do veci o ktorych nic nevi... to vies ze preraba zasa cely system na gympli? :D...
<a> no to zas bude... a este ked sme doinstalovali linux tak sa nas pyta ze ci mozme tam teraz este dat aj windows :D
<b> no konec... umieram... profesor informatiky...
<a> no a nakoniec sa nastval ze sa chalani mlatia tymi stolickami tak povedal ze sak my to nebudeme vediet... :D
<b> looool xD
Komentář: seminar z informatiky...
<katushka> omg... ta fotka vypadá blbě co?
<Aiden> já bych tě nepotnala, vypadá jak Petra
<Aiden> *nepzoznala
<Aiden> *nepopoznala
<Aiden> *kua nepoznala:-D
Komentář: přeclicky :-D
<katushka> :-( jako proč sedlák nechodí na icq?
<Aiden> nechodí? Nj maj masopust to je jasný!
<katushka> :-D proč masopust? :-D
<Aiden> protože na vesnici v Sedlákově se dělá masopust dycky!
<katushka> to není Sedlákov ale Kadaň!
Komentář: Sedlákov 4 ever
<a> hrajes bitefight?
<b> jj
<a> posli mi odkaz jak vypadáš
<a> víš jak?
<b> ceky
<b> <HTML> <BODY dir="ltr"> <FONT face="Arial" color="#000000" size="2">< href="http://s7.bitefight.cz/bite/characterlogo.php"><IMG src="http://s7.bitefight.cz/bite/img/logo/2/tmp/m-1-4-4-6-5-2-5.png" width="168"><A><FONT><BODY><HTML>
Komentář: pěknýý xD
<a> Hej hochu, mě normálně nejde net ale icq jo xD
<b> Co to meles? :D nechapu
<a> To je neco jako kdyz oplodnis holku i kdyz nemas kalhotovyho kamose x)
<Pito Lighthouse> ok tak sa kukni kolko partov je v tretej serii bo sa mi ich zda byt akosi malo oproti prvej
<DiPi> nemas to nahodou linky na hellshare a prvu tahas z rapidu?!
<Pito Lighthouse> pockaj
<Pito Lighthouse> no mam ale netaham to cez rapicer
<DiPi> RAPICER???
<Pito Lighthouse> fri rapid
<Pito Lighthouse> free
<DiPi> ty mas proste individualny slovnik...
<Pito Lighthouse> ano to mam
<Pito Lighthouse> a nazov toho slovnika je sloveniak :D
<DiPi> teba davam akosi moc casto na lamera
<DiPi> trebars aj teraz
<Pito Lighthouse> hh no co us zivot je svina
<Pito Lighthouse> :D
<Patrik> Ale ja tam nemám kašlem na moje problémi
<LENKA> Ked máš problém ty mámeho aj my!
<Eli> Ale ja s tím problém nemám?!
<Eli> (po chvili ked mi to dojde): My s tím máme problém!
<LENKA> tak vidíš? Eli sa ani vytrepkať nevie pomiatol si ju!
<Patrik> Newadí to prežije!
Komentář: Ja s tím fakt nemám problem... A sakriš som popletená!
<Eli> Leni? Zbuchaš mi vtáčiu búdku?
<LENKA> A načo ty bude preboha?
<Eli> No aby som videla viacej vtákou ne?
<LENKA> A prečo ich chceš vidieť?
<Eli> Mám rada to ich čvirikanie ne?
Komentář: No kdo nemá rád vtáčikou čo?