Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<MayDream> isogiashi de surechigau hito-tachi
<MayDream> yume wa kanaishita ka? atashi mada imogaite iru
<Betty> ???
<MayDream> kodomo no koro ni modoru yori mo, ima o umaku ikite mitao yo
<MayDream> jo sry bad chat :D
<Betty> prosimte nepis mi tu anglicky
Komentář: ach jo, ta japonština...
<a> videl si v televizi tu kostíky, naky jogurty s nalepkou či co
<b> no?
<a> klikni na www.kostici.cz a stahni si album
<a> dement bracha okamzite zobrazil stranku toho albumu
<a> a polepil monitor
<b> lol :D
Komentář: njn ma debilniho brachu
<a> čao
<b> ahoj
<a> jak je?
<b> dobre :) akorat mi nejak vypadlo kdo jsi... :(
<a> aha ni jen zkoumam kdo si me este pamatuje ten kdo si me pamatuje tak si ho nechavam ten kdo ne tak hned mažu :)
<b> aha tak v tom pripade čao :))
<a> zdar
<b> čabas :D
<b> padej d***ko běěěěž
<a> jaká d***ko ty hajzlíku!!!
<b> vubec nevim kdo seš sakra a z kama jsi
<a> tak mi nerikej hned děvko ty čuráku!!!
-!- a has quit
Komentář: Baba jedna!
<a> Včera sme si s Mirom vraveli vtipy a medzirečou som mu povedal nech sa kukne na lamer na nete ze to je haluz
<b> On tu stranku nepozna?
<a> Nie nepozna a dnes mi v robote vravel ze čo za blbost som mu poradil ze to nebolo smiešne... potom som zistil ze kukal lamer.sk :D
Komentář: neni lamer ako lamer... :D
<a> Muzu se te prosim zeptat, kdy budes mit zase cas na ty reporty?
<b> netusim
<b> jeste navic musim nainstalovat excel, protoze mam novej notas mam tu jen ty priblbly symphony
<a> Ach jo
<a> Nejake dobre zpravy nakonec?
<b> Tady nejses v pohadce
Komentář: zpet na zem :)
<a> jdete v pátek na hokej?
<b> jj
<a> a holky?
<b> taky
<a> tak to jo, a v kolik tam budete?
<b> kde?
<a> na zimáku...
<b> cože?
<a> v kolik budete na zimním stadioně?
<b> ale my nikam nejedeme, co by jsme tam dělali
<b> jedeš v pátek na hokej?
<theripper> !lsmrt
<theripper> !lsmet
<theripper> !lamer krucinál
<.(bot)Ferda> Chyba při hledání citace
Komentář: Jabber :)
<kozmat> no to je privitani
<valor> kde jsi?!
<valor> jak to, ze nejsi v praci?!
<JayDee> to bude tim, ze postrilel na nemecke skole az 15 lidi
<valor> ;)
<valor> mozna si nejsou jisti tim, kolik studentu byli lide
Komentář: TemNET BBS - ssh://bbs@temnet.org
13:36 <a> cawes
13:36 <a> prides na anglinu
13:37 <b> ahojky... no nemuzu... musim v 1 vyrazit na jednani...
13:37 <a> aha
13:38 <a> ved jepol druhej :)
13:38 <b> ou shit
13:38 <b> padam
<Mici> Ja to balim :-D
<Baby866> Co se stalo?
<Mici> Pri hodine pravniho praktika se ucitelka najednou zvedla, vytahla z tasky bednicky na mobil, zapojila je a zacala ladit stanice. Kdyz dosla na 97,7 FM chvilku poslouchala (hrál Guru josh projekt) a pak se zvedla, triumfálně řekla to je vono a začala trsat :-D
<Baby866> Nekecej :-D
<Mici> Kulám se ještě teď :-D
Komentář: Škola hrou :-D