Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> tvl 45°C na grafice *YAHOO*
<b> to mas v mrazaku?
<a> nn na stole
<a> na rovnováhu... ani nejede na úsporu :D
<a> ale je otevřený okno no...
<a> já mam u všech 4 hodnot tu zeleneou fajfku :D :D :D
<a> už ne
<b> nesmis mackat klavesy
<a> sem to radši vypnul :D
<a> asi je mačkam moc rychle a nestíhá to procesor
<b> ty si vul :D
Komentář: kdyz ma nekdo stabilne 60°C na vsech teplotach... (i pri vypnutym kompu)
<a> http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=dfghj&aq=f
<a> *ROFL*
<b> :D :D :D :D
<b> vis co me se povedlo? :D
<a> *NO*
<b> ja mam v kompu slozku ve ktery mam dalsi slozky :D a pojmenovavam je nejak podobne, no a nejak sem takle bouchnul do klavesnice, natukalo se asi 7 znaku, a napsalo mi to ze uz slozka existuje? :D
<a> :D :D D:
<a> tak uz ti nevim jak, ale tuhle jsem se se švarou a brachou dostali na tema redtube
<a> a bracha mi vzal klavesnici a naklikal mi do mozzily "r", a uz se dopredu smal, co tam uvidi...
<a> co myslis ze to bylo?
<b> milion odkazu z red tubu?
<a> reddwarf.cz
<b> chudaku...
<a> http://lamer.cz
<b> copak to je
<a> dobra vec
<b> to je co
<a> omg
<a> ty to neznáš?
<b> ne, vidim to poprvy
<a> nebudud říkat že jsi blbá nevěřím tomu
Komentář: Neznalost neomlouvá!!!
<Honza> cau
<Tomáš> jak se mas???
<Honza> dobre
<Tomáš> jj. ja moc ne delam ukol do angliny!
<Honza> hm...
<Tomáš> dostavali ste v angline v 8. tride project (pracovni sesit)???
<Honza> né asi
<Tomáš> jakto???
<Honza> twe... snad neni pravda: !ANO, dostávali!
<Tomáš> huf, a jaky ma obal???
<Honza> twe ja uz nevim jakej mel, me je to celkem jedno, ja uz jsem v devitce vis... myslim zelenej
<Tomáš> doprdele, safra!1! to nerikam tobe...
<Honza> to by me mrzelo no
<Tomáš> me taky...
<Honza> co Tobe taky?
<Tomáš> ale nic...
<Honza> no tak co?
<Tomáš> ale nic...
<Honza> hm, fajn
<Tomáš> snad se nenastves?
<Honza> jo!
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Honza> ICQ Systém: Uživatel Handle si Vás práve přidal do ignorovaných osob.
<Tomáš> prosímmmm... no to snad ne!!!
<Honza> ICQ Systém: Prostřednictvím našeho systému mu můžete odeslat poslední zprávu, mi jej vyřídíme.
<Tomáš> handle pridej si me zpatky. prosím... moc moc prosím
<Honza> ICQ Systém: Uživatel Handle již zprávu vybral, ovšem na ni nechce reagovat. Teď již nepište, je to zbytečné. S pozdravem ICQ Systém.
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> honzo! nedelej si ze me srandu!
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> honzo!
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> honzo! honzo! honzo!
<Honza> ---ignoreLIST---
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
<Tomáš> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Komentář: Když Vás baví si s někým psát :D :D ale nakonec docela sranda :D pořád nemůžu uvěřit tomu, že mi skočil na IGNORE LIST :D :D lol :D
<a> ahoj
<b> Ahoj
<b> Míša tu není
<a> a kde je?
<b> na zemi
<a> hm vzhledem ze o zemi jako o jedine planete vime ze je obydlena jsi to moc neupresnila...
<Pajush> víš co má čert zezadu a tvůj táta zepředu? :D
<Šárka> to nevím teda
<Pajush> ocas! :D :D :D
<Šárka> můj táta nemá ocas, nebo jsem ho na něm nikdy neviděla, takže smůla :) ale hrozně vtipný noooo! hahaha, tvůj táta snad má ocas trapko? je zvíře nebo co? vtip na úrovni druhé třídy opravdu :) to je hold naše Pavlínka *tired*
<Pajush> :D :D :D :D :D :D :D :D :D loooool
Komentář: ocas xDDD
<a> jsem byl dnes na přednášce z numeriky u toho druhýho profesora
<b> hm, a co? je to lepci?
<a> asi jo, sem usnul o dvacet minut později než normálně
Komentář: VUT FSI
<sestřenka> cauess... kdyz jsem si stahla bluetooth do kompu tak kam mam dat ten mobil aby to melo dosah... myslim tim misto na tom kompu...
<a> cus, dneska byla ve skole fakt prdel!
<b> jakto?
<a> mame na cvikach novyho typka, cizinec a ma super jmeno - Meyu Pippinu! :))))
Komentář: chudak :)))