Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Sele> vrchol vseho...
<Sele> potrebuju si neco dat na flashku, jenze ja mam USB jen vzadu v pocitaci, nechtelo se mi lozit pod stul... tak sem si pustil bratruv, pac on ma usb ve predu a prez sit si to tam nakopiroval :D
Komentář: ICQ
<sele> zdar
<Leecko> yo
<sele> dneska johny nejvic podelavanej :D
<sele> takle malej :D
<Leecko> co?
<sele> v konverzaci z angliny... 3x :D
<Leecko> co, povidej? :D
<sele> nejdriv misto shoe shop, rekl show shop... <d> ho ponizil :D
<sele> pak :D
<sele> tumic si foukal se sackem nad hlavou :D pul hodiny :D pak si foukal s tonym :D :D pak to foukli na johnyho :D a ucitelka :D honzo vyhod ten sacek! nedelej kraviny
<sele> a posldni perla :D johny se branil s tim sackem :D ale to tumic ja nic :D tak mu to vratil :D
<Leecko> lmao
<sele> tumic to roztrhal na kousky :D foukl to na johnyho :D a tony se prihlasil :D pani ucitlko podivejte co honza udelal s tim sackem !:D a ona honza to nemyslis vazne... posbirej to a vyhod :D
Komentář: ICQ
<a> mas webku?
<b> jj vebku mam
<a> a skype?
<b> jj
<a> a des si semnou volat?
<b> ne
Komentář: tak nic no :( malem skoncil v ignoru kdyz si semnou nechtel volat :)
<Jirka 17> filipe
<Raikiri Sasuke> jiri
<Jirka 17> hele uz parim tu mafii ale nwm kde je backspace kde ho najdu
<Raikiri Sasuke> primo nad enterem :D :D :D
<Jirka 17> no tak to nwm no dik
Komentář: Tak to mi ho teda vyndej :D :D
<a> mohl by ses tedka stavit
<a> me to zas ukazalo nelegalni windows
<a> ale nějak jinak
<a> nejde mi nastavit pozadi
<b> lol, mas ho cerny co?
<a> jj
Komentář: Ponoren do digitalni tmy, aneb nelegalni Windows :-D
<on> Ahoj broučku =)
<ona> hmm... ahoj...
<on> Copa? Co se stalo?
<ona> hmm... nic...
<on> Aha... no jestli si se mnou nechceš psát, tak se měj hezky, ahoj...
<ona> ne počkej... nechoď =(
<on> hmm...
<ona> copa se stalo?
Komentář: příjemný skype chat...
<a> Cau, vis jak nam nesel net?
<b> no vidim ze uz vam funguje, v cem byla chyba?
<a> nechal sem to na bratrovi...
<b> ?
<a> ptám se ho zkousem sto vypnout a zapnout? a on se nasral a rika at drzim hubu, ze zkousem vsechno co de vypinat a zapinat...
<b> :D
<a> tak sem odesel a zachvili slysim jak vola IT, On: Nefunguje mi internet, zkousel sem to restartovat a nic. IT: zkuste vypnout a zapnout wifi. On: dobre, vypinam wifi... a zapínám. IT: no uz vidim jak se vam to nacita. On: já taky, děkuju, naschle
<b> :D cekal asi neco slozitejsiho :D
<a> náhodou on má velký tajný místo xD
<b> prdel má fakt velkou no xD
<b> ale když už si jí viděla, tak to pak neni tajný xD xD xD
Komentář: aha x)
<Kompot> cest, měl jsem celkem fun cestu do školy :D
<Nikol> ahoj, no povídej :)
<Kompot> vyšel jsem ráno pozdě, samozdřejmě že tramvajka už na zastávce tak nahodím sprinty... 5 metru před tramvajkou mi otevře dveře a asi dva metry před dveřma se mi otevřel baťoh... úplně všechny sešity věci (ale complete vše) se vysypalo po půlce zastavky já začal celkem nalhas ku***vat a kamoš v tramajve říkal že byl celkem tvrdy výbuch smíchu.
<Kompot> jak jsem to tak sbíral tak přišla taková holka kolem 16 a úplně s vážným pohledem na mě "nechceš s tím pomoct?" já jetě více smutně na ní že ne že to nějak zvládnu. tramvajka samozdřejmě odjela do prdele takže jsem čekal na další... samozdřejmě že od nervu jsem nastoupil do špatné tram, takže jsem odjel úplně do prdele že jsem musel přestupovat a do školy jsem přijel v 8:16
<Kompot> ostuda aspoň na 100 let :(((
<Nikol> panebože tak to musela byt opravdu zabavná cesta do školy :D
Komentář: chudák :D