Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Sele> vrchol vseho...
<Sele> potrebuju si neco dat na flashku, jenze ja mam USB jen vzadu v pocitaci, nechtelo se mi lozit pod stul... tak sem si pustil bratruv, pac on ma usb ve predu a prez sit si to tam nakopiroval :D

Komentář: ICQ

<sele> zdar
<Leecko> yo
<sele> dneska johny nejvic podelavanej :D
<sele> takle malej :D
<Leecko> co?
<sele> v konverzaci z angliny... 3x :D
<Leecko> co, povidej? :D
<sele> nejdriv misto shoe shop, rekl show shop... <d> ho ponizil :D
<sele> pak :D
<sele> tumic si foukal se sackem nad hlavou :D pul hodiny :D pak si foukal s tonym :D :D pak to foukli na johnyho :D a ucitelka :D honzo vyhod ten sacek! nedelej kraviny
<sele> a posldni perla :D johny se branil s tim sackem :D ale to tumic ja nic :D tak mu to vratil :D
<Leecko> lmao
<sele> tumic to roztrhal na kousky :D foukl to na johnyho :D a tony se prihlasil :D pani ucitlko podivejte co honza udelal s tim sackem !:D a ona honza to nemyslis vazne... posbirej to a vyhod :D

Komentář: ICQ

<a> mas webku?
<b> jj vebku mam
<a> a skype?
<b> jj
<a> a des si semnou volat?
<b> ne

Komentář: tak nic no :( malem skoncil v ignoru kdyz si semnou nechtel volat :)

<a> jsem to ale komisař sex
<a> kurva, rex!!!

<Jirka 17> filipe
<Raikiri Sasuke> jiri
<Jirka 17> hele uz parim tu mafii ale nwm kde je backspace kde ho najdu
<Raikiri Sasuke> primo nad enterem :D :D :D
<Jirka 17> ‎no tak to nwm no dik

Komentář: Tak to mi ho teda vyndej :D :D

<a> mohl by ses tedka stavit
<a> me to zas ukazalo nelegalni windows
<a> ale nějak jinak
<a> nejde mi nastavit pozadi
<b> lol, mas ho cerny co?
<a> jj

Komentář: Ponoren do digitalni tmy, aneb nelegalni Windows :-D

<on> Ahoj broučku =)
<ona> hmm... ahoj...
<on> Copa? Co se stalo?
<ona> hmm... nic...
<on> Aha... no jestli si se mnou nechceš psát, tak se měj hezky, ahoj...
<ona> ne počkej... nechoď =(
<on> hmm...
<ona> copa se stalo?

Komentář: příjemný skype chat...

<a> Cau, vis jak nam nesel net?
<b> no vidim ze uz vam funguje, v cem byla chyba?
<a> nechal sem to na bratrovi...
<b> ?
<a> ptám se ho zkousem sto vypnout a zapnout? a on se nasral a rika at drzim hubu, ze zkousem vsechno co de vypinat a zapinat...
<b> :D
<a> tak sem odesel a zachvili slysim jak vola IT, On: Nefunguje mi internet, zkousel sem to restartovat a nic. IT: zkuste vypnout a zapnout wifi. On: dobre, vypinam wifi... a zapínám. IT: no uz vidim jak se vam to nacita. On: já taky, děkuju, naschle
<b> :D cekal asi neco slozitejsiho :D

<a> náhodou on má velký tajný místo xD
<b> prdel má fakt velkou no xD
<b> ale když už si jí viděla, tak to pak neni tajný xD xD xD

Komentář: aha x)

<Kompot> cest, měl jsem celkem fun cestu do školy :D
<Nikol> ahoj, no povídej :)
<Kompot> vyšel jsem ráno pozdě, samozdřejmě že tramvajka už na zastávce tak nahodím sprinty... 5 metru před tramvajkou mi otevře dveře a asi dva metry před dveřma se mi otevřel baťoh... úplně všechny sešity věci (ale complete vše) se vysypalo po půlce zastavky já začal celkem nalhas ku***vat a kamoš v tramajve říkal že byl celkem tvrdy výbuch smíchu.
<Kompot> jak jsem to tak sbíral tak přišla taková holka kolem 16 a úplně s vážným pohledem na mě "nechceš s tím pomoct?" já jetě více smutně na ní že ne že to nějak zvládnu. tramvajka samozdřejmě odjela do prdele takže jsem čekal na další... samozdřejmě že od nervu jsem nastoupil do špatné tram, takže jsem odjel úplně do prdele že jsem musel přestupovat a do školy jsem přijel v 8:16
<Kompot> ostuda aspoň na 100 let :(((
<Nikol> panebože tak to musela byt opravdu zabavná cesta do školy :D

Komentář: chudák :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.