Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<webster> znas Tomáše Kluse?
<barunka> newm má profIl?
<webster> ROOFL xD

Komentář: Njn Tomáše jednou budou ale znát všichni :)

<Kubajs> no a abych si šel lehnout do píči...
<Kubajs> lehnout (pauza)... nadávka: do píči

Komentář: 10 hodin večer :)

<mcooper> sem koupil u rákosky WD čko
<mcooper> a to je benzín ve spreju
<mcooper> to kdybych splíchl abych neco pormazal tak to ještě zadřu
<ondraschek> tak proto je ropy tři prdele tak to cpou všude :D
<mcooper> ne fákt bez prdele
<mcooper> to pošlu do občasnýho žuda

Komentář: šikmooký si umí poradit :D

<a> chudak kluk "Ruští lékaři spojili novorozenému chlapci dva penisy do jednoho"
<b> taky sem cet... no kazdopadne to nema zas tak hrozny pokud mu je pripojili za sebe :D

Komentář: empaticky kamarad :)

<Patresko> čau, chceš vedieť tajomstvo?
<Krew> no
<Patresko> zedol si :D
<Krew> somár...
<Patresko> ale nie, chceš to fakt vedieť?
<Krew> ano...
<Patresko> poje*al si xD

Komentář: hm nuda...

<a> Máte holku či kluka? Já bohužel teď nikoho nemám, ale usilovně na tom pracuju.
<b> A jak se na tomhle usilovne pracuje? ^^;
<c> Dělá si ji ze dřeva, ne?

Komentář: xD

<a> Hele, uz se po třetí registruju na ten web a vzdycky mi dojde ten email a jak to chci aktivovat, tak uz to nejde. Nevis co s tim?
<a> Dobry den,
<a> prosim potvrdte spravnost e-mailove adresy xx@xx.xx kliknutim na nasledujici odkaz:
<a> http://lamer.cz/activate/***
<a> (Tato adresa je platna nasledujicich 24 hodin)
<a> Pro prihlaseni pak pouzijte adresu:
<a> https://lamer.cz/login
<a> S pozdravem,
<a> lamer.cz team <lamer@lamer.cz>
<a> --
<a> Pokud jste nezadali o registraci nebo zmenu e-mailove adresy na serveru lamer.cz, ignorujte prosim tuto zpravu.
<em0te> a četls ten řádek: "(Tato adresa je platna nasledujicich 24 hodin)?"
<a> a co s tim jako? nedelej ze me blbce, budto porad nebo rekni, ze nevis
<em0te> tak radsi nevim ;)

Komentář: zajímalo by mě, kolikrát to pak ještě zkoušel

<a> naskenujes mi pls tu biolu na zitrek?
<b> zas? no dobre no. skocim pro knizku a uvidime.
...
<b> normalne jsem zjistil, proc se mi rozpadla knizka.
<a> :-D co si s ni robil?
<b> to je z toho tvojeho zku.veneho skenovani!

<a> cau
<a> daj my tvoj nick
<a> na skype
<b> lamanevieheslo
<a> ale vie
<a> uz mame
<b> to je nick ty debil
<a> mamku uz mam prihlasenu
<a> my daj tvoj nick
<b> lamanevieheslo!!!

Komentář: potom mi este volal...

<a> Uz nikdy si nebudem robit poriadok na disku nevyspaty
<b> Co zas?
<a> Mazal som stare filmy a bordel a potom ma napadlo, ze si zalohujem projekty. Tak ich kopcim, kopcim a pri tretom som si vsimol, ze to robim cez Del :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.