Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<webster> znas Tomáše Kluse?
<barunka> newm má profIl?
<webster> ROOFL xD
Komentář: Njn Tomáše jednou budou ale znát všichni :)
<Kubajs> no a abych si šel lehnout do píči...
<Kubajs> lehnout (pauza)... nadávka: do píči
Komentář: 10 hodin večer :)
<mcooper> sem koupil u rákosky WD čko
<mcooper> a to je benzín ve spreju
<mcooper> to kdybych splíchl abych neco pormazal tak to ještě zadřu
<ondraschek> tak proto je ropy tři prdele tak to cpou všude :D
<mcooper> ne fákt bez prdele
<mcooper> to pošlu do občasnýho žuda
Komentář: šikmooký si umí poradit :D
<a> chudak kluk "Ruští lékaři spojili novorozenému chlapci dva penisy do jednoho"
<b> taky sem cet... no kazdopadne to nema zas tak hrozny pokud mu je pripojili za sebe :D
Komentář: empaticky kamarad :)
<Patresko> čau, chceš vedieť tajomstvo?
<Krew> no
<Patresko> zedol si :D
<Krew> somár...
<Patresko> ale nie, chceš to fakt vedieť?
<Krew> ano...
<Patresko> poje*al si xD
Komentář: hm nuda...
<a> Máte holku či kluka? Já bohužel teď nikoho nemám, ale usilovně na tom pracuju.
<b> A jak se na tomhle usilovne pracuje? ^^;
<c> Dělá si ji ze dřeva, ne?
Komentář: xD
<a> Hele, uz se po třetí registruju na ten web a vzdycky mi dojde ten email a jak to chci aktivovat, tak uz to nejde. Nevis co s tim?
<a> Dobry den,
<a> prosim potvrdte spravnost e-mailove adresy xx@xx.xx kliknutim na nasledujici odkaz:
<a> http://lamer.cz/activate/***
<a> (Tato adresa je platna nasledujicich 24 hodin)
<a> Pro prihlaseni pak pouzijte adresu:
<a> https://lamer.cz/login
<a> S pozdravem,
<a> lamer.cz team <lamer@lamer.cz>
<a> --
<a> Pokud jste nezadali o registraci nebo zmenu e-mailove adresy na serveru lamer.cz, ignorujte prosim tuto zpravu.
<em0te> a četls ten řádek: "(Tato adresa je platna nasledujicich 24 hodin)?"
<a> a co s tim jako? nedelej ze me blbce, budto porad nebo rekni, ze nevis
<em0te> tak radsi nevim ;)
Komentář: zajímalo by mě, kolikrát to pak ještě zkoušel
<a> naskenujes mi pls tu biolu na zitrek?
<b> zas? no dobre no. skocim pro knizku a uvidime.
...
<b> normalne jsem zjistil, proc se mi rozpadla knizka.
<a> :-D co si s ni robil?
<b> to je z toho tvojeho zku.veneho skenovani!
<a> cau
<a> daj my tvoj nick
<a> na skype
<b> lamanevieheslo
<a> ale vie
<a> uz mame
<b> to je nick ty debil
<a> mamku uz mam prihlasenu
<a> my daj tvoj nick
<b> lamanevieheslo!!!
Komentář: potom mi este volal...
<a> Uz nikdy si nebudem robit poriadok na disku nevyspaty
<b> Co zas?
<a> Mazal som stare filmy a bordel a potom ma napadlo, ze si zalohujem projekty. Tak ich kopcim, kopcim a pri tretom som si vsimol, ze to robim cez Del :(