Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Dnseka byla o VV prča učitelka tak na spolužačku: "hele di si sednout ke zdi a neotravuj" a spolžák jen dodal "A zastřelíme jí :D"
<a> a učitelka: "Jo jen aby jsme nedopadli jak ti v tom Německu."

Komentář: O hodině Vývtvarné výchovy

<Ivveettaa> no a když sem dala smazat... tak se tu objevila akorát možnost smazat soubory permanentně :-( tak jako nevim a pod tim smazat soubory po startu systému, jsouli zamčeny
ha to mozek nebere
...
<Jenda> jo
<Jenda> tak to budou soubory co využívá nějaká právě běžící aplikace
<Ivveettaa> :-D jo jasný to budou voni
<Jenda> co na tom nechápeš? :-D
<Ivveettaa> všechno
<Ivveettaa> tak mam dát smazat?
<Jenda> jo
<Jenda> možná Ti pak nepujde pc
<Jenda> ale zase to tam nebude :-D
<Ivveettaa> to je fajn
<Ivveettaa> aspon se vyléčí moje závislost :-(
<Jenda> dej smazat a restartuj pc :)
<Jenda> a uvidíš :-D
<Ivveettaa> hele a když vlezu do truhly tak jsou tu nějaký infikovaný soubory tak co :-D TOOLBARU.DLL
<Jenda> no
<Jenda> ještě mi to posílej... :-D

<a> fíha :) ale tak já toho moc nestáhnu :)
<b> tak to je snad ok :)
<a> mám za půl roku stáhnutý maximálně 2 TB...
<b> :DDDDDDDDD
<a> co?
<b> kdy budes zalohovat internet? :D
<a> až časem :)
<a> "prodám celý obsah internetu na 1 400 000 DVD, bez porna na 1 DVD" :D

Komentář: On se na porno nedívá :D

<ona> heled... kdybys me na vyber... co by sis vybral? :D kralika... holku bo kluka? :D :D :D
<on> jak to myslíš kdybych měl na výběr? :D jako čim bejt? :D
<ona> jezuus :D normalne... ne... jako domu... jestli by sis vzal kralika holku bo kluka ne... :D... a ne... jako cim bejt :D
<on> kluka sto pro ne xD a holku podle toho jestli by byla hezká :D jinak králíka xD
<ona> ale grrrr :D jsi me nepochopil :D :D :D :D :D :D
<on> co? :D
<ona> kluk kralik a holka kralik xD
<on> áhaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Komentář: každýmu to hned nedojde xD

<marketka> cau
<pant> Nerusim?
<marketka> ne :-D my tu jen tak meleme pantem :-))))

* a nemá daleko k otcovraždě #!@$!%!!#%! !!!
<b> Představ si, co by udělal Dalajláma... :)
<a> Taky by se dané druhé osobě snažil vyhejbat, dokud se (oba) plně neuklidní? :P :)
<c> když si nejsi jist tím, co bys udělal, zeptej se sám sebe: Co by udělal Ježíš? :-D
<d> Ano, udělal a to po vzoru Sodomy a Gomory :-D
<a> No co by udělal Ježíš... ten by asi měl problém. Zabít Boha asi není jen tak. Nemluvě o tom, jak je to složitá filozofická otázka, ve které jistě hraje nemalou úlohu otázka, v akém stavu vlastně bylo celé toto-středné náboženství... A zdali bychom se na tok oukali retrospektivně se znalostí všech dnešních teorií, nebo jeho pohledem, no :P (...kecy :D co jsem to napsal? :D)
<a> Ale tak pokud by byla otázka, CO by udělal Ježíš, kdyby došlo k jeho konfrontaci s mym otcem... ten by ho jistě nezabil. Ježíš (alespoň podle široce rozšířené teorie) nebyl vrah, ale léčitel - patrně by tedy VYLÉČIL jeho menální poruchu, otec by pak už nebyl takovej dement... a já nemusel polemizovat nad otcovraždou (samoržejmě neplánovanou, buď v afektu nebo sebeobraně, že :)) ani žádným podobným zvěrstvem (ublížení na jeho zdraví s trvalými následky, ničení společného majetku (nevalné hodnoty), sebevražda (no to je blbost... to už spíš cokoliv z výše :P...).To by bylo i z mé strany preferované řešení. Ovšem Ježíše s otcem patrně těžko potkám... i kdyby dnes ži, patrně by se mu obloukem vyhnul... a otec se zase obloukem vyhejbá všem psychologům a psychiatrům, tak mohu s klidným svědomím říci, že rovnice nemá řešení... a jsem opět u prvnotní otázky :) :P
<e> a: zkus se projit a nadychat cerstveho vzduchu :) Zacinam mit obavy o tve dusevni zdravi :)
<d> tvůj otko tě dovede až do ordinace a ne v růžové zahradě, ale na psychiatrii :D
<a> e: To už jsem zkoušel... je tam zima, uklidnim se, vrátim se domů a znova mě rozčílí -> nemá to smysl; d: No obrazně možná... k šílenství mě dohání... Ale do ordinace by potřeboval dovíst spíš on, no :P To je však nadlidskej úkol...

Komentář: stav a jeho komentáře z facebooku. jména poupraveny

<a> je to debil si mysli jakej neni king ale pritom je to lama jak kkt!!!

Komentář: Když se <a> naštve :)

<a> Dneska me rozsekal kámoš ve třídě... Počítali sme logaritmy a nikomu to nešlo
<b> nj logáče sou mrchy záludný :)
<a> a von na učitele: Buď sou ty výsledky špatně nebo my to neumíme... :D

Komentář: zkuste hádat... :)

<ona> Co máš na sobě? :) Já jenom kalhotky... :)
<on> hovno, ckej du se umejt

<Chiquitka> už se ti vrátila tvá nepostradatelná polovička? a přežils to utrpení svírající tvé srdce za dobu její nepřítomnosti?
<AKW> Chceš něco čím mě nebudeš prudit? :)
<Chiquitka> já tě bdu prudit vždycky
<AKW> Jo no, to už jsem zjistil :(
<Chiquitka> ty we ot sou smradi kamenak je na csfd hondocený jako 21 %...
<Chiquitka> proč ten smajlík? já jenom píchám... zaskakuju za ni :)

Komentář: Hmm... Kamarádka o mojí holce

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.