Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<BlbeCzech> Nazdar siláku, hele potřeboval bych teď nutně pomoc. Mohl bys dorazit co nejdřív a pro sichr sebou vzít nějakej pajcr?
<Alik> Já a silák?
<BlbeCzech> Dobře, tak jseš jedinej kdo je v tuhle podělanou dobu na qipu a bydlí blízko. Hele fakt rychle doraž. prosím
<Alik> O co jde?
<BlbeCzech> Nemám čas vysvětlovat... fofrem
<Alik> já mám času dost
<BlbeCzech> Kurvaaa! Spadlo mi PDA za radiátor chtěl jsem ho vytáhnout, šprajcla se mi ruka, píšu rukou v radiátoru pač druhou nedosáhnu
<BlbeCzech> Chce se mi brutálně srát, tak je i v tvým zájmu dorazit co nejdřív, díky
Komentář: qip PDA
<a> shesh motshQy peQnej
<b> posli nahatou fotku a reknú ti, ze jsi taky hezka
<a> :D shi she blahnil XD ja ti jenom napishala he shesh peQnej a thy hnedh nahathou fotQu XD tho by neshlo XD
<Peťan> to uz je spatny kdyz ti vlastni matka rekne ze ses kostlivec ze se na tobe bude bratr ucit anatomii |(
<a> Mama nema pochopenie pre metal...
<a> Som si pustil Devil & The Deep Dark Ocean, a ona na mna krici ze "co je to za buchot, co mi spadlo"...
Komentář: http://tinyurl.com/b7dsfw
<a> lol pes dostal epilepticky zachvat
<b> co?
<a> no on se rozbehne pak sebou pleskne ozed hlavou vyvrati se na zada je uplne tuhý jen klepe zadni nozickou a pak se zechcije a toť vse :D trva to zhruba 10 s :D
<a> hold rano nedostal leky :D
<b> ktere talenty su nej pro pala?
Komentář: Kdyby se stalo cokoliv, tak pro něj je dulěžite jen to wow
<_lks_> hehe prave mi napsal nakej cizi typek na flickeru, zda bych mu nesehnal naky LSD :D
<_lks_> a to na zaklade ze si shlednul jak fotim :DDD
<a> v jall of juarez musis z presunout out ze slozky call of juarez ktera je ve slozce call of juarez do slozky call of juarez a dat prepsat
Komentář: proc?
<Emilián> Cus, koukáš na TV?
<Jitka> ahoj, jo koukám. Proč?
<Emilián> Dej tam primu a pak novu...
<Jitka> Vetřelec a Lovec vetřelců :D
<Emilián> Nova asi myslí na všechno ;-)
<Jitka> To je pro případ že by ti lezl z obrazovky vetřelec z primy
<Jitka> chapes ne? pak přepneš na novu a on ho lovec stáhne zpátky!
<Emilián> xD jistě. Naprosto logická úvaha :D
Komentář: Raději jsem přepnul na ČT1...
<a> mlátit mého bratra do hlavy
<b> why?
<a> vidím tady u něj call of duty 4 tak říkám že bych si zas zahrála po té co nám celý komp zkolaboval a všechno je tu nový
<a> na to kliknu a tam asi 4 GB porna :D
<a> chudak vendy s kym se to zase kamaradi
<b> hmm
<b> nerikals ze du do ignoru???
<a> Jj ale az ti vyctu za co te nenavidim :-D
<b> njn za to nemuzu ze me matka porodila
<a> se divim ze si vubec vylezla
<b> haha
Komentář: Skoncila v ignoru ;-)