Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> ja poslouchm v pokoji pisnicky a najednou slisim matku jak řiká tátovi: ...kouření na píču... tak si rikam cožeee? tak sem tam vlitnul a prej ze hledla koření na pizzu...
Komentář: myslel sem se neprestanu smát :D
<a> ti nepresiel ten link?
<b> jj =D
<a> http://lamer.cz/quotes/show/31377
<b> ZASE NOTEPAD
<a> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
<a> JA UZ SKAPEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
<b> aj ja kurva :-D
Komentář: proc neotvarat stranky notepadem xD
<Brejlounek> KoRn: A jak se řiká Praze jako městu u wás?
<KoRn> Warszawa
Komentář: Když vleze polák na IRC...
<a> toto zbalit xD
<a> http://***/Hviezda910
<b> napicu link
<a> co?
<b> otvorilo notepad :-DDDDDDDDDDDDDD
<a> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<b> skapeeeem
<a> picuje notepad ze inkorektny syntax
Komentář: ti dnesni browseri
<a> gooooooool!
<b> joo! Vitky, jedeeem! :-D
-!- a has quit
...
-!- a has joined
<a> tvle! Nezachapes! Chtel jsem zapojit sluchatka a nemohl jsem to potme nahmatat. Najednou maly zablesk, lupnuti a behem setiny tma a ticho. Vyply notas... sakra co se deje?!
<a> ja debil jsem jacka zasunul do USB!
<a> cca 4 minuty nesel zapnout notas, vytahnul jsem ho ze zasuvky, vytahl jsem baterku, porad nic. Uz jsem zacinal byt dost vystresovany, kdyz konecne najel :-D
Komentář: Asus A9RP...
<a> hele funguje ti tohle http://***/to_se_zasmejes.bat???
<b> hele pocky mrknu se....
-!- b has quit [Necekane vypnuti pc]
<a> takze funguje xD
Komentář: no jo... kouzelná fce shutdown
<a> POZOR tu je policia
<b> Tu je FBI, preberame pripad!
Komentář: pokec.sk
<a> čai, jk to jde ?D
<b> bože, ty piješ i přes tyden? Víš o tom, že není hezké, když se sportovci ožírají?
<a> ale na drhou stranu je pžece fajn když alkoholik sportuje ne
Komentář: metla lidstva
<a> hej musím jít pomáhat. Mamina chce spravit gumu na ledničce. Prý moc vyčuhuje a straší naše hosty. Fakt bych chtěla mít její starosti... :D
<b> no ani nemluv, ta moje zase řekla mi, že by chtěla mít moje starosti. Že by si to se mnou chtěla vyměnit. Co prý můžu mít za starosti. Tak jsem ji řekla, že jsem ve čtvrtek nebyla ve škole a že mi teď nemá kdo napsat omluvenku
<b> Takže mamka se vžila do mé role a trápí se omluvenkou
<b> a já, která si vzala na výměnu její starosti, se ted trápím s tím, že má dcera bulá...
<a> aspoň obě příjdete na jiný myšlenky :D
Komentář: to jsou mi starosti! :D
<a> kua, diky vsem serialum, ktery neco parodujou, se uz nemusim divat na original...
Komentář: Pri sledovani family guye jsem pochopil jednu scenu z futuramy a vydedukoval z toho, o jaky film jde