Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> ja poslouchm v pokoji pisnicky a najednou slisim matku jak řiká tátovi: ...kouření na píču... tak si rikam cožeee? tak sem tam vlitnul a prej ze hledla koření na pizzu...

Komentář: myslel sem se neprestanu smát :D

<a> ti nepresiel ten link?
<b> jj =D
<a> http://lamer.cz/quotes/show/31377
<b> ZASE NOTEPAD
<a> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
<a> JA UZ SKAPEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
<b> aj ja kurva :-D

Komentář: proc neotvarat stranky notepadem xD

<Brejlounek> KoRn: A jak se řiká Praze jako městu u wás?
<KoRn> Warszawa

Komentář: Když vleze polák na IRC...

<a> toto zbalit xD
<a> http://***/Hviezda910
<b> napicu link
<a> co?
<b> otvorilo notepad :-DDDDDDDDDDDDDD
<a> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<b> skapeeeem
<a> picuje notepad ze inkorektny syntax

Komentář: ti dnesni browseri

<a> gooooooool!
<b> joo! Vitky, jedeeem! :-D
-!- a has quit
...
-!- a has joined
<a> tvle! Nezachapes! Chtel jsem zapojit sluchatka a nemohl jsem to potme nahmatat. Najednou maly zablesk, lupnuti a behem setiny tma a ticho. Vyply notas... sakra co se deje?!
<a> ja debil jsem jacka zasunul do USB!
<a> cca 4 minuty nesel zapnout notas, vytahnul jsem ho ze zasuvky, vytahl jsem baterku, porad nic. Uz jsem zacinal byt dost vystresovany, kdyz konecne najel :-D

Komentář: Asus A9RP...

<a> hele funguje ti tohle http://***/to_se_zasmejes.bat???
<b> hele pocky mrknu se....
-!- b has quit [Necekane vypnuti pc]
<a> takze funguje xD

Komentář: no jo... kouzelná fce shutdown

<a> POZOR tu je policia
<b> Tu je FBI, preberame pripad!

Komentář: pokec.sk

<a> čai, jk to jde ?D
<b> bože, ty piješ i přes tyden? Víš o tom, že není hezké, když se sportovci ožírají?
<a> ale na drhou stranu je pžece fajn když alkoholik sportuje ne

Komentář: metla lidstva

<a> hej musím jít pomáhat. Mamina chce spravit gumu na ledničce. Prý moc vyčuhuje a straší naše hosty. Fakt bych chtěla mít její starosti... :D
<b> no ani nemluv, ta moje zase řekla mi, že by chtěla mít moje starosti. Že by si to se mnou chtěla vyměnit. Co prý můžu mít za starosti. Tak jsem ji řekla, že jsem ve čtvrtek nebyla ve škole a že mi teď nemá kdo napsat omluvenku
<b> Takže mamka se vžila do mé role a trápí se omluvenkou
<b> a já, která si vzala na výměnu její starosti, se ted trápím s tím, že má dcera bulá...
<a> aspoň obě příjdete na jiný myšlenky :D

Komentář: to jsou mi starosti! :D

<a> kua, diky vsem serialum, ktery neco parodujou, se uz nemusim divat na original...

Komentář: Pri sledovani family guye jsem pochopil jednu scenu z futuramy a vydedukoval z toho, o jaky film jde

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.