Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> zdarec ty woe neuhádneš co se mi stalo, narazil jsem na hospodu kde měli jenom birela a nakonec po dlouhém váhání jsem ho tam šoupnul
<b> čau tady Katka, birela desítku nebo dvanactku
Komentář: ach ta barva vlasů
<ona> uz ho mam
<on> to mas fajn ;-)
<ona> jj je krasne teploucky, sladoucky
Komentář: Prej myslela kakao, ale clovek nikdy nevi
<a> jaj, vecer jsme se s rodinou sli koukat na televizi.
<a> vsichni uz pohodlne usazeny uz chyby jen mama
<a> prisla do obyvaku a rika: "a co ze si to vlastne pousime?"
<a> tak jsem jentak bezmyslenkove prohodil "Drž hubu!"
<a> 10 minut nadávala... nez ji doslo ze drz hubu je film
<Bekosh> vecer jdes ili njet?
<Hrnek> vypadá to že asi ne
<Bekosh> aha... ja jen zjistuju kolik nas nakonec bude :-D
<Hrnek> špatně naplanované...
<Hrnek> už mám v plánu prý jinou akci
<Bekosh> prý? :-D
<Hrnek> slyšel jsem něco takového
<Hrnek> po včerejšku si krapet nepamatuju...
<Bekosh> aha tak jo no... prachy dostanes az budu mit, ale bat se nemusis... dluhy vracim
<Hrnek> já se nebojím...
<Hrnek> hlavně na to nezapomen!!!
<Bekosh> neboj
<Hrnek> bo já si v poslední době nepamatuju nic
<Bekosh> nemas tak moc chlastat
<Hrnek> já za to nemužu
<Hrnek> já bych nepil ale když musím...
<Bekosh> no jasne
<Hrnek> no fááákt!!!
<Hrnek> mi to už ani nechutná ale nemám na vybranou
<Bekosh> a proc to delas?
<Hrnek> jsem obět společnosti
Komentář: obět společnosti
<Mirča> no jako slovíčka pár umím z angličtiny This - toto, tento; Money - Peníze; Monkey - Opice
<Mirča> Shit - Do prdele
<MiZzO> neumis shit = hovno :-D
Komentář: njn kamos co umi anglicky :-D
-!- Aragorn is away: maminečka.. je na PC... tak mi nepište jinak bude trapas... dik za pochopení :-D
<Mummified Corpse> ahoj pope, vcera to bylo bezva, rad to nekdy zopaknu, pis mi na tel, michal
<Aragorn> ...
<Aragorn> cus
<Aragorn> cože?
<Mummified Corpse> kua, sem myslel ze tam mas mamku :D
<Aragorn> HAJZLE!
Komentář: prdel mosi byt 8-)
<a> cus
<b> zdar
<a> moment jdu se najist, pak napisu
<b> omg ty jsi vul :-D
Komentář: Proc tedy vlastne psal? :-)
<a> v jednu
<b> jj
<a> jsem tu
<b> mh
<a> ?
<b> hm
<a> jj
Komentář: úsporná debata
<a> vidíš, každá má kohoutka, jen na mně žádná slípka nezbyla
<b> musíš zalovit v jiným zvířecím druhu asi
<a> já už jsem vyzkoušel druhů... občas to byla kráva, někdy husa, ale v poslední době se ohlížímm jen po slípkách
<b> no právě, tak zkus nějakou číču
<b> ja se dřiv ohližela hlavně po kancích a tedka spíš po tech kocourkách no
<b> ale občas se z tech kanců vyklubalo pěkný prase
Komentář: moje a kamarádova rozprava na téma druhé pohlaví :D
<a> sem na meebo.com
<a> nejsem na icq
<b> tak se dej na icq pls
<a> nemam icq
<b> aha kde mam sthnout to mombie
<a> mombie?
<a> co je to?
<b> meebo.com kde to mam sthnout
Komentář: trochu delsi vedeni...