Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> zdarec ty woe neuhádneš co se mi stalo, narazil jsem na hospodu kde měli jenom birela a nakonec po dlouhém váhání jsem ho tam šoupnul
<b> čau tady Katka, birela desítku nebo dvanactku

Komentář: ach ta barva vlasů

<ona> uz ho mam
<on> to mas fajn ;-)
<ona> jj je krasne teploucky, sladoucky

Komentář: Prej myslela kakao, ale clovek nikdy nevi

<a> jaj, vecer jsme se s rodinou sli koukat na televizi.
<a> vsichni uz pohodlne usazeny uz chyby jen mama
<a> prisla do obyvaku a rika: "a co ze si to vlastne pousime?"
<a> tak jsem jentak bezmyslenkove prohodil "Drž hubu!"
<a> 10 minut nadávala... nez ji doslo ze drz hubu je film

<Bekosh> vecer jdes ili njet?
<Hrnek> vypadá to že asi ne
<Bekosh> aha... ja jen zjistuju kolik nas nakonec bude :-D
<Hrnek> špatně naplanované...
<Hrnek> už mám v plánu prý jinou akci
<Bekosh> prý? :-D
<Hrnek> slyšel jsem něco takového
<Hrnek> po včerejšku si krapet nepamatuju...
<Bekosh> aha tak jo no... prachy dostanes az budu mit, ale bat se nemusis... dluhy vracim
<Hrnek> já se nebojím...
<Hrnek> hlavně na to nezapomen!!!
<Bekosh> neboj
<Hrnek> bo já si v poslední době nepamatuju nic
<Bekosh> nemas tak moc chlastat
<Hrnek> já za to nemužu
<Hrnek> já bych nepil ale když musím...
<Bekosh> no jasne
<Hrnek> no fááákt!!!
<Hrnek> mi to už ani nechutná ale nemám na vybranou
<Bekosh> a proc to delas?
<Hrnek> jsem obět společnosti

Komentář: obět společnosti

<Mirča> no jako slovíčka pár umím z angličtiny This - toto, tento; Money - Peníze; Monkey - Opice
<Mirča> Shit - Do prdele
<MiZzO> neumis shit = hovno :-D

Komentář: njn kamos co umi anglicky :-D

-!- Aragorn is away: maminečka.. je na PC... tak mi nepište jinak bude trapas... dik za pochopení :-D
<Mummified Corpse> ahoj pope, vcera to bylo bezva, rad to nekdy zopaknu, pis mi na tel, michal
<Aragorn> ...
<Aragorn> cus
<Aragorn> cože?
<Mummified Corpse> kua, sem myslel ze tam mas mamku :D
<Aragorn> HAJZLE!

Komentář: prdel mosi byt 8-)

<a> cus
<b> zdar
<a> moment jdu se najist, pak napisu
<b> omg ty jsi vul :-D

Komentář: Proc tedy vlastne psal? :-)

<a> v jednu
<b> jj
<a> jsem tu
<b> mh
<a> ?
<b> hm
<a> jj

Komentář: úsporná debata

<a> vidíš, každá má kohoutka, jen na mně žádná slípka nezbyla
<b> musíš zalovit v jiným zvířecím druhu asi
<a> já už jsem vyzkoušel druhů... občas to byla kráva, někdy husa, ale v poslední době se ohlížímm jen po slípkách
<b> no právě, tak zkus nějakou číču
<b> ja se dřiv ohližela hlavně po kancích a tedka spíš po tech kocourkách no
<b> ale občas se z tech kanců vyklubalo pěkný prase

Komentář: moje a kamarádova rozprava na téma druhé pohlaví :D

<a> sem na meebo.com
<a> nejsem na icq
<b> tak se dej na icq pls
<a> nemam icq
<b> aha kde mam sthnout to mombie
<a> mombie?
<a> co je to?
<b> meebo.com kde to mam sthnout

Komentář: trochu delsi vedeni...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.