Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> proč se pořád odhlašuješ a přihlašuješ?
<b> sme v taký prdeli, kde není signál vůbec na nic
<a> a kde ste?
<b> tak kde je kryštof
<a> a kde je kryštof?
<b> tam kde všichni troubí pro štěstí
<a> a kde všichni troubí?
<b> tam kde je kryštof
<a> a kde je kryštof?
<b> tak kde není sognál vůbec na nic

Komentář: :-D

<a> sem právě udělal popis sám sebe v HTML
<a> <body bgcolor="white" style="geek" lang="czech" title="god"></body>
<b> Oh my god

<Tomas 007> dpc se mna je dobry notorik omg
<Maarty> preco? :D
<Tomas 007> mama sa ma pytala ze co chcem na veceru a ja ze poldeci chleba

<on> Podle mě není s partnerem nic romantičtějšího než vzájemná konzumace potravin z toho druhého. Třebas šlehačka nebo nějaký dobrý krém a slíznout.
<ona> A to jsem si myslela, že můj přítel není vůbec romantický a nedávno na mě převrhl jogurt.

<a> hej vymazal jsem si spyware a stahování se zrychlilo z 30 kB/s na 50 kB/s
<b> to máš jak přechod z trabanta na škodovku

<a> jak to jde?
<b> na pár sekund to šlo...
<a> cože?
<b> ále... seděli jsme s Monikou v hospě vedle sebe...
<b> ona si zrovna hrála s mobilem, tak jsem jí řekl, že má dobrý pozadí :)
<b> pak jsem začal srkat pivo, takže jsem ji moc nevnímal
<b> a ona na mě hodila sexuchtivý pohled
<a> ona to tak pochopila?
<a> to je snad výborný, ne?
<b> bylo by, kdybych tak brzo nedopil to pivo a neřekli oba najednou "díky" a "na mobilu"
<a> oh...

<tomas.pelikan> jo a ktomu se na mě nasrala <c>
<Axel> Už zase, jo? :D
<tomas.pelikan> jj
<tomas.pelikan> víš co mi řekla? že celej den brečela jenom kvůli tomu
<tomas.pelikan> a teď dobře poslouchej...
<tomas.pelikan> že kdyby její děda před 6ti lety nedostal infarkt, tak by mu bylo za týden 80.
<Axel> To si děláš prdel, ne?
<tomas.pelikan> tak sem jí napsal tohle a ona se nasrala:
<tomas.pelikan> <tomas.pelikan> mýmu prapraprapraprapraprapraprapraprapra dědovi by taky za týden bylo 150 325 let, kdyby ho nezašlápnul mamut.
<Axel> Twe ty seš fakt chomáč že to snad ani neni možný :D

<a> já si nejdřív myslela že to je holka a tak sem s nim řešila tampony a vložky a podobně. teprve pak mi řekl že to je kluk :-)
<b> hehe. to je dobry :) vlozky slizuji

Komentář: sblizuji (sbližují)

<a> zdravím chci se vás zeptat jakou máte zkušenost s kreatinem. kámoš mi zdělil že po vysazení kreatinu se svaly promění ve vodu a chtel jsem se teda zeptat co se stane když přestanu brát kreatin :)
<b> umřeš

<MoFo> Hele?
<MoFo> ses? :)
<Zangoose> co?
<Zangoose> Nahej?
<Zangoose> jo sem

Komentář: Ses... tam?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.