Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Fugas> zdar nevíš na kolikatku se mají prát ponožky? :-D
<Monty812> neprat, rozežere to pračku, stačí namočit a naklepat jak řízky
Komentář: když není máma doma
<a> furt říkám nahoře, že nechat si dělat něco v indii je ztráta času a peněz, protože se toho musí půl předělat
<b> :-)
<c> copak, copak, geniální indičtí programátoři to zase podělali?
<a> no, na takové blbosti jako je modul reportů nad poměrně jednoduchou db dokázali vyrobit 118 chyb, oni si to snad ani jednou nespustili
<b> jestli programují řízené střely tak jako finanční soft, tak se nedivím, že jim ta válka s pákistánem trvá tak dlouho
<ona> proc si me neodepsal vubec
<on> protože jsi blázen
<on> nevím co nechápeš na tom, že chci být chvilku sám
<ona> tak me to mas rict ze ti nemam ani psat
<ona> a zadnej blazen nejsu
<ona> taky si uvedom ze ty jednou reknes a jednou tak a ja pak nevim co jak teda
<ona> delas ze me blbca a me uz to fakt nebavi
<on> mě už taky ne, nechat se pořád uhánět
<ona> tak jo kdyz to beres takhle tak to skoncime a bude klid a budeme mit jasno
<ona> a ve finale nevim kdo koho zacal uhanet
<ona> nebo co si o tom myslis?
<ona> nebo to udelame tak ze zapomenem na tyhle kravince a az budes v pohode tak se ozves a zacneme od zacatku co?
<on> to nemá budoucnost, potřebuji trošku volnosti a né takovou stíhačku
<ona> nejsu zadna stihacka
<ona> a uz sem ti rikala ze nechcu zadnej vztah, jen si uzivat
<ona> a byla bych ti vdecna kdyby si me neurazel, taky nejsu zla
<ona> a navic sem ani tak o zadny budoucnosti s tebou ani neuvazovala
<ona> taky by se ti nelibilo kdyby ti nekdo vypisoval a pak byl takovej a ty si nevedel co se deje
<ona> a uz sem ti jednou rekla ze nejsu zadna devka tak se tak ke me nechovej
<ona> tak se se mnou nebav,az se srovnas tak se treba ozvi
<ona> dobrou noc zlato
<ona> a nozlob se na me,vim ze sem pitoma ze sem to posrala :-)
Komentář: zoufalá slečna
<a> Víš jak Katka chodí s tím pražákem?
<b> jo, co je s nim?
<a> Byli na hokeji ve Vitkovicích, přišli a ten její: Helé, koukej všichni dlabou. A za nimi se po chvíli ozvalo: O pyčo, všici žerou.
<a> promin... zivi mi to rodinu
<a> *zivy
Komentář: ještě, že ho neživí čeština =)
<a> tak co už jsi něco vymyslel?
<b> proč já? ty jsi to zorganizovala, tak vymysli něco ty :)
<a> ja?
<b> ne, ta za tebou
...
<a> já se fakt otočila :D
<b> to jako fakt? :D :D
<a> jj :D
<b> LOL :D :D :D :D ty si vážně blonďatá
Komentář: myslela to vážně :D
<a> Mneli sme hodinu informatiky. Kamos si chtel udelat srandu ze tridy tak napsal do prikazoveho radku Net send * Pico.
<b> Lol a co se delo dal? :-D
<a> Mno... bohudik mnela nase trida v nastaveni Net send zakazanej... bohuzel spravce site ani sousedni trida ne... asi by to tolik nevadilo kdyby tam zrovna reditel nemnel na nemcinu primany :-D
<b> Jaaaj tak to je moc :-D
<a> Mno... ale tim to nekoncilo :-D do tridy prilitl spravce site podle cisla PC nasel kamsoe naklonil se k nemu a povida mu :-D "To tys mi napsal Pico? Pod semnou" :-D a vzal ho k reditelovy :-D
<b> XD chudak :-D
Komentář: prihoda z hodiny IVT :-D
<a> ahoj, Barbora má ako poznámku na icq: Najlepšie a najkrajšie veci nemôžeme vidieť ani dotknúť sa ich, ale cítime ich srdcom.
<b> pekne :)
<a> napísal som jej na to: myslíš infarkt?
<Mirča> víš učitelka němčiny se umí přetvařovat
<Mirča> a mně dost nasrala ale ona se přetvařovala kvůli psycholožkám které na mě dávají pozor jako kvůli Autismu, Dislexii, Disortografii apod.
<Mirča> aby viděli jak se ke mě chovají učitelky a všechny na mě byly tak hodné, že mi stoho bylo blbě
<MiZzO> lol
<Mirča> Pak přišla ke mě jedna psycholožka a řekla. "Kdybys mi něco potřeboval říct tak jsem v (nějaké tříde)"
<Mirča> já sem za ni nešel proč bych za ní šel a říkal ji, že se učitelky přetvařovaly jak moje střeva
Komentář: :-)
<polo> !vyber klobasa slanina salat rezne
<poloBot> Moj vyber je: salat
<polo> !vyber klobasa slanina salat rezne
<poloBot> Moj vyber je: salat
<polo> toto nieeee
<polo> toto nieeee
<inspektor hektor> :DDDDD
<polo> !vyber klobasa slanina salat rezne
<poloBot> Moj vyber je: salat
<polo> kick, toto sa fakt neda
-!- poloBot has quit
Komentář: chudák bot...