Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> tvl, vcera spadl server co mam u nas v panelaku pod strechou
<b> no?
<a> tak jsem to tam chtel jit tedka opravit (restartovat) a vis jak tam pred tim poklopem bydli takova ta zenska co ji to hrozne vadi ze tam lozim, jak vzdycky stoji ve dverich a diva se na mne jak tam lezu. tak tam byla dneska zase respektive otevrela dvere jak jsem lezl nahoru, ja si ji nevsiml a v domneni ze tam nikdo neni jsem si prdl :D a docela nahlas a nepochybuju ze to i docela smrdelo. otocim se a ona 50 cm od mojeho zadku :-D jenom se otocila a zavrela. myslim ze jsem se ji zbavil na docela dlouhou dobu
<b> no lool, des na lamera

<a> jak bylo ve škole? :D
<b> tsss jak by bylo, fajn bylo! fakt super! hrozne!
<a> to jsem ráda, že super :D
<b> :D :D
<b> to je jakoby ti někdo řekl, že vrah s červenou čepicí ti zabil mámu a ty sis z toho vzala jen to, že měl červenou čepici...

<JAke> ses tam?
<JAke> piš a nekecej
<T-Ral> ne, jsem tamdle, vedle tebe :)
<JAke> kde?
<JAke> ja nevidim...
<T-Ral> si zapni webku a otoc o 20° vlevo, vole :)
<JAke> ježiš to sem se lek!

Komentář: IT

<Jiří> Tak sme dali na maturáku našemu řediteli živý pekingský prase...
<Jiří> teď nám běhá v atriu... školník ho krmí všeljakejma pamlskama...
<Pok> Jo a jaký má jméno?
<Jiří> Valentýn... A taky sme mu založili facebook...
<Jiří> proč to prase má víc přátel než JÁ???
<Pok> :D :D :D

Komentář: závist...

<a> cus, dneska mě po škole Lída poprosila jestli bych s ní nejel na pumpu, že má měkký gumy
<b> cau. no a?
<a> no tak jsme tam přijeli a já, že jí budu říkat co má dělat, ale nafoukne si je sama, aby se to naučila.
<a> tak jsem jí řek ať si zajde za obsluhou pro hadici, jeden konec strčila ze strany do konpresoru. Odšroubovala kryt ventilku na zadnim pravym kole a napojila na něj druhej konec. Pak ať se mrkne na štítek na víčku od nádrže na kolik to má nafoukat
<a> pak si ta blbka stoupla ke kompresoru a říká: Co teď? říkám: zmáčkni ten zelenej čudlík. Oni tam jsou dva zeleny ne. No a ona: Aha,takze ten levej je na přední kola a ten pravej na zadní?
<b> ty kráso :D
<a> no jako já málem smíchy ten kompresor sežral :D

Komentář: studentka strojní průmyslovky ve 4. ročníku. jak smutné

<a> a včera taky sranda... jsme byli v hospodě na Budvaru a koupili jsme si doutníky, tak jsme vychutnávali báječnou jemnou chuť. A v tom najednou mi někdo zaklepe na rameno, tak se otočim a vidim ten obličej, který jsem viděl ráno -> MŮJ ALERGOLOG!!!
<b> hhh, tak on tě ráno vyšetřoval a teď mu kouříš, jo? :-D
<a> njn... chtěl sirky :)

Komentář: překvapení :)

<a> Myslim, že bysme měli postavit teleporter u jejich základny
<b> Myslim, že byste měli používat týmovej chat
<a> :D

Komentář: TF2...

<a> teď ti nemůžu říct nic určitýho, protože ani nvm, kdy půjdu srát...

Komentář: jo a domluvte si s ním sraz 3 dny dopředu

<ona> dneska byl super den na ten se bude vzpominat :D
<on> den kdy se ze mě stal mrzák
<on> a kdy se o mě začala starat jedna hodná a hezká kamarádka
<on> začala mi vařit uklízet
<on> psala za me ukoly pracovala za mě a všechno možný
<ona> a proc si myslis ze bych to pro tebe udělala...?
<on> kdo tady mluvil o tobe... xD

Komentář: kámoši jak mají být

<a> 6 kb/s
<b> wow zpet do doby modemu!
<a> 14 kb/s
<a> 19 kb/s
<b> wow, zpet do doby GPRS
<a> 5 kb/s
<b> wow, zpet do doby vysokorychlostniho netu od O2!

Komentář: posílání souboru přes skype

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.