Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<zakaznik> dobry den, objednal jsem si u vas server, ale jak poznate, ze je ta platba od nas? mam poslat foto?
<em0te> jsi holka nebo kluk?
<zakaznik> kluk, je mi 17
<em0te> screenshot z výpisu bude stačit ;)
Komentář: třeba to mohla být holka :)
<grecky> umite hackovat?
<samba> no, jednou se mi podařilo uplést šálu ;)
Komentář: "Hacker"
<Laky> tak ja nvm jestli mame vyhrat ligu zaplnit web reklamama dat do tagu reklamu atd?
<em0te> máme na webu napsané co chceme
<em0te> !
<Laky> ojedineli napad xD
<Laky> mno tak budeme poradat vylety na jupiter
<em0te> pokud k tomu máte technologie, klidně vás podpoříme
Komentář: žádost o sponzoring
<a> tak mam legalni windowsy :)
<b> jaky?
<a> XP Pro
<a> chces taky?
<b> ee ja mam legalni a za kolik ze si je mel?
<a> za minutu a pul
Komentář: jde to i jinak
<a> Čus dej mi pls skype. Udělal sem si novej.
<b> Čí?
<b> můj:
<b> můj?
<a> No ty vado čí asi když to píšu tobě.
<b> mno já vím když mě je blbě a navíc moc nepřemýšlím
<a> To ty celkově moc ne viď?
<b> mno to máš pravdi
<b> *pravdu
<b> ae nw jak?
<a> No jak, proč se ptáš mě, máš se ptát sebe!
<b> protože jseš chytrej a vždicky na něco přijdeš víš
<b> tak anhod téma né?
<a> ...
<b> proč tečky zase seš naštvanej?
<a> ...
<b> ano bude 3 ... a ne 2 ..
<a> ?
<b> nic
<b> mno ty mi pořád píšeš... a já tomu vůbec nerozumím
Komentář: To sem moc nepobíral.
<a> Ahoj inteligente, mam dotaz.
<b> hm?
<a> Příkaz pro chůzi je choď, přííkaz pro tanec je tancuj.
<b> hm?
<a> Jak mam napsal aby někdo vyrostl? :D
<b> /grow
<b> ted me neotravuj pitomostma, resim problem jak dostanu dvacku do flasky aniz bych ji rozbil, mam teorii ze ji tam teleportuju, ale pak sem byl linej sestavit teleport tak ji tam mlatim GUMOVIM kladivem aby se to nerozbilo
<a> :D
<a> cau
<b> cau :) to si mal vidiet ako som dnes nasral <c> :D
<a> ako? zase si mu posielal tie vyskakovacie viry? :D
<b> nie, na to mi uz nenaleti :) ale pytal odo mna tie hesla na pokec, co ich mam asi 150+
<b> asi 5 minut som ho natahoval ze mi blbne qip, dost zuril :)
<a> a?
<b> no a potom som mu tie hesla poslal cez qip
<b> lenze ja mam uplne dosraty qip, takze mu asi 3 minuty pisalo connecting a potom som dal cancel :D
<b> mal riadne nervy
<a> to si viem predstavit :)
<b> ale ubezpecil som ho ze mu to poslem na mail
<b> samozrejme som vybral ten najpomalsi - azet.sk
<b> a ked mu po 5 minutach mail nedochadzal, tak si zapol caps-lock a zacal pisat na husto :)
<a> hehe :D
<b> no tak aby neplakal, tak som mu to upol na upnito
<b> poslal som mu link, ale vies ked posles niekomu link cez icq tak sa ti tam zobrazia smajliky :)
<b> a on sa s tym neskutocne dlho trapil, nevedel proste na ten link kliknut :D
<a> lol :D
<b> tak potom som mu poslal ten link po jednom znaku :D dost dlho mu trvalo kym to vsetko poskladal do jedneho :)
<b> ale nakoniec predsa len :) a ked si to uz konecne stiahol, bol taky happy :) no po chvili ho to preslo :)
<a> lol preco? :D
<b> zabalil som to do raru a nastavil som heslo :)
<b> tak mi napisal ze ake je heslo a za tym asi 10 vykricnikov :D
<b> som mu napisal ze lol :D
<b> <c> sa mi zacal vyhrazat, ze zajtra po skole mi nieco spravi, ja som mu len odpisal ze lol :D
<a> a ake bolo vlastne heslo? :D
<b> no ved "lol" :D
<b> ale po chvilke na to prisiel, ze lol je heslo :)
<b> tak sa mu to podarilo rozbalit a nasiel tam pokec-hesla.txt
<b> uz mi iba napisal diky a cau :D
<a> ty si mu ich vazne poslal? :)
<b> jasne ze nie :D
<b> po par sekundach mi len odpisal ze som KOKOT a ze zajtra v skole
<b> potom sa odpojil z icq :D
<a> a co tam bolo napisane?
<b> nic, len take hluposti :D ze som ho zase dobre ojebal a ze hesla nedostane a podobne :D
<a> ty si borec :D
<b> tesim sa na zajtra :)
<a> aj ja :D
<ona> Ahoj, nechces se dneska stavit? tak na 8? prijde i petr s romanou :)
<on> Cauves, brouku nevim asi ne, pac se mi dneska vubec nic nechce, jsem unavenej a chci si jit brzo lehnout :(
<ona> :-(
<ona> vazne te nepremluvim?
<on> promin :(
<ona> no jo no skoda, to jsem se na tebe pak tesila zbytecne :-(
<ona> jo jeste jsem ti chtela rict, ze mam konecne to GTA IV pujceny jak si chtel
<on> muzu se stavit driv nez v tech 8?
Komentář: :)
<a> jdu do školy 98% hodiny spím a jednou dávám pozor přihlásím se a křuplo mi za krkem tak jako ta škola je fakt nebezpečná...
<a> měli by mě to proplatit...