Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> proč?
<b> protoze
<a> jakto?
<b> takto
<a> kdy?
<b> nikdy
<a> kde?
<b> nikde
<a> na co?
<b> na hovno
<a> koho?
<b> nikoho
<a> baví tě to?
<b> ne
<a> proč?

Komentář: když se nudíte ptejte se proč? =D

<a> mame tento rok dejepis?
<b> ne :-D :-D si si este nevsimol ? na to ze je 18. 9. :-D

Komentář: tretiak na strednej :D

<a> pocuj tu charakteristiku milovanej osoby mas?
<b> to je ktora do p*ce?
<b> to co pisem ze ma kozy ako himalaje mam ju rad lebo ma jebava
<b> chapes ne?

Komentář: :-D definícia

<a> Dám na radu a pudu zalehnout. A ráno pudu na vzduch a bude mi mile
<b> na vzduch? jako na prochazku? ;)
<a> No asi jo
<b> kam zamiris?
<a> Na dálnici
<b> neeeee, to at Te ani nenapadne!
<a> Budu počítat felaci za jízdy
<b> :-D

Komentář: Středeční chvilka emařiny

<a> lol matka dnes ze: budem ta skusat dovtedy, pokial nebudu vysledky... aj comp mi zakazala :-D :-D
<a> ze zajtra ma skusa matiku... a v pondelok lieraturu
<a> som ju troska vysmial

<a> mam nakou chytrou lampicku
<a> asi vi ze se chci jit umejt
<a> tak sama zhasla

<a> četls tohle? (d-fens - auto na vzduch)
<a> vozítko na stlačený vzduch může bej z bakelitu, ale normální auto ne-e. tady asi není něco v pořádku...
<b> cos cekal?
<a> fakt si nedovedu představit, co by to udělalo, kdyby ta nádrž bouchla...
<b> bys byl v cili driv nez udava prospekt
<a> *JOKINGLY*
<b> :)

<on> Cazu
<ona> aho
<ona> ahoj
<on> Takže je to mezi náma hotový ok
<ona> jj...
<on> Nevadí?
<ona> ne
<ona> vubec
<ona> ja jsem uplne v klidu
<on> ok... paráda...
<on> Když sme u tý upřímnosti, tak ti musim říct, že neznám takovou holku jako seš ty
<ona> hm...
<ona> tim myslis?
<on> že seš delina
<ona> tim narazis na co
<on> Že seš prostě divná
<ona> njn... asi k tomu mam duvod...
<ona> kdyz jsem byla s tebou
<on> To asi jo no... nikdy sem neviděl vytší frigidu... ani líbat se normálně neumíš... nejseš normální

<Dixie> Nějaký chytrák mi sežral lištu záložek, a já teď zaboha nemůžu přijít na to, jak to udělat, aby byla zase viditelná...

<a> jinak mám komplet big bang theory
<a> a Mazanýho filipa
<b> jsem v kostících našel nálepku s motýlem emanuelem a makovou panenkou
<a> tohle sem si musel přečíst třikrát

Komentář: Já o koze...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.