Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<deu439> kdyz se odnaucim pouzivat mys tak mi to uvolni dost mista na stole ;)
...
<Bystroushaak> deu439: a kdyz si uriznes nohy, tak budes moct sedet blize u pocitace a nezabirat tolik mista na zidli (dokonce nebudes muset tolik jist, bude ti trvat kratsi dobu myti + spousta dalsich vyhod)
<a> Jediný co mě na Lamerovi s*re je, že se tam pořád dokola žvaní o gumovejch medvídkách... Vážně mě to vytáčí
<b> Chápu, žádný ohled na cukrovkáře :D
<a> Debile!
Komentář: Ne*er se do strejdy Libora, když je na*anej...
<Lustig> MrTe Te MuCiNkAaAm PiCzO!
<Sapper> choy do pice
<Sapper> chuji
<Lustig> ×oY Do pIcE
<Lustig> ×uYi ^.^ SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!
<Sapper> ok des do ignore
<Lustig> xD
<Lustig> tak to mě sere
Komentář: kámoš ze základky asi měl blbou náladu tak sem provokoval :D
<a> Hele lidi kdyz si koupim Zakladovou Desku bude tam uz nainstalovany BIOS nebo musim ja sam Nainstalovat
<a> Já nikdy nepochopím tu ajťáckou mluvu...
<b> to je chyba, omezuje te to ve spouste veci
<a> leda v tom, že nechápu pár citací na Lamerovi
<a> asi 90%...
Komentář: Není roztomilá?
<Lucius> cau potrebuji pomoct se slovem, nejak si uteklo z hlavy jak se rika tomu, kdyz napises clanek a nekdo ho musi schvalit, takovy ten proces overeni clanku
<richi> schvalovací proces
<Lucius> kua to sem hledal asi bych mel prestat tolik pit
Komentář: haha
<a> Ahoj, co jste dělali v informatice?
<b> Stěhovali třídu
<a> A brali jste něco?
<b> Židle, monitory atp.
Komentář: Jeden o koze...
<a> čau
<b> zdares, snad ne ještě ve worku?
<a> jj, mladá je na nějaké slezině v liberci - nemám program na víkend, tak tu něco dodělávám
<a> dva dny nudy
<b> napadá mne, že můžeme vyrazit v sobotu do hospy posedět a v neděli jdeme se ženou na bowling, tak se můžeš přidat
<a> ok, to by bylo fajn
<a> nic, ještě mrknu proč nejedou exporty převodů a pádím dom a zítra okolo sedmý večer tě vyzvednu ok?
<b> ok
...
<a> hele furt mi to njede a nemůžu na to přijít, neměl bys chvilku se na to mrknout?
<b> ok dej mi moment, připojím se
...
<b> hele nedělal jsi něco na produkční?
<a> jo, mazal jsem nějaké staré indexy co se nepoužívají
<b> a pak to přestalo fungovat co?
<a> jo ale tím to nebude, to mě taky napadlo i kdybych smazal nějaký co se používá, tak se to sice zpomalí ale rozhodně to takhle nepadne na hubu
<b> pomůže tvým úvahám, když ti řeknu, že jsi dropnul místo indexu tabulku?
<b> ...?
<b> přemýšlíš nebo to s tebou švihlo?
<a> přemýšlím jak daleko se dá do pondělka utéct. Myslíš, že bude stačit austrálie nebo mám radši vypadnout z týhle planety?
<b> :) hele snad nebude tak zle, jestli jsi udělal zálohu, než jsi se do toho pustil tak jsi v pohodě
<a> ehm no víš...
<b> no a jestli ne, tak se neboj o víkendový program, nejenom že se ruší kino i hospoda, ale než to dáš dohromady tak budeš rád když stihneš v neděli přijít domů na večerníček :)
<a> opravdu vtipné
<b> leč pravdivé. Tak práci zdar a hurá do toho...
<a> ok, co se dá dělat, jdu na to
Komentář: a jestli neumřel tak u toho sedí dodnes...
<a> mal by som sa ist osprchovat, lebo smrdim
<a> ale mne to nevadi...
<a> iba matke
<a> koukám na tv
<b> a na co koukas
<a> myšlnky zlořince
<b> :D
Komentář: obcas se zadari