Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<MattSamyel> Dítě otevřelo pohádkovou knížku, kde byl zobrazen král Aslan, v temném žaláři, a uněj byla bublina řeči: "Do jakého análu Narnie sem to zase vlezl?!"
<MattSamyel> Ceasarova žena už byla velice naštvaná, její manžel se o ní nezajímal, a psal si ty své memoáry, a podobné věci. Tak se jednou hodně rozzuřila, a rozkopala ten jeho anál, co mu zrovna ležel na židli.
Komentář: #VCH IRC :-)
<a> chcela som si kuk stranku nasej fakulty ze ci nie su oznamy nove a taak
<a> a nie a nie ma tam mozilla pustit
<a> reku dpc co je
<a> pisalo mi to ze nejaka nezabezpecena a nebezpecna stranka
<a> aj vynimku som chcela dat ze nech ma to tam dpc aj tak pusti kua
<a> a nie a nie ze ta jebem dobreeee
<a> na druhy den zase a fuuurth
<a> a potom nam povedal ucitel na jednej hodine ze ci sme sa snazili kuk si stranku FPM
<a> a ze ano niekolkokrat
<a> a ze aj on sa snazil
<a> a jemu sa to bohuzial podarilo
<a> ze na stranke bolo 38 trojskych konov on z nich chudak dostal dva a cil nemohol ani comp zapnut ani nic komplet odpaleny comp :D
<a> ze mozeme byt radi ak sme sa na tu stranku nedostali ze mame dobre zabezpecenie!
<a> Co to udělat takhle... Pošleš mi krásnou pusinku a já pudu spinkat s usměvem?
<b> ty si hulil?
Komentář: hmm
<a> :D dneska prisel <b> pozde na hodinu
<a> vesel do tridy, zavrel dvere, na ucitelku se ani nepodival... ta se zeptala kde byl, kdyz teda prisel pozde, a <b> na ni jen "Nikde!" a suverenne si sel sednout :D
<a> musim rict ze prakticka ukazka dneska naseho fyzikare byla bajecna skoda zes chybel :)
<b> Copak se stalo?
<a> no rikal nam neco o helium... Cela trida spala samo. Ale znas to on vyklada furt klid neklid. Nakonec chtel ukazat prakticky helium. Vylezl na parapet a vyskocil z okna se slovy JSEM HELIUM... jako vis jak prvni patro jo ale nikdo z nas nechapal.
<a> quest na wizarda: Pevny uzlicek nervu lvl5, ztuzovac uzlicku plny nervu lvl 10
<b> prestupak na roguna: nervy lv 5, uskoky lv 8, vzpamatovavani se z soku lv 5, odolavani kopani do npc-cek lv 10
<a> odolnost klavesnice a mysi lvl 10
<a> odolnost case od PC: lvl 5
<a> :D
<b> jo, to je taky dulezitej skill xD
<a> odolnost okolnich predmetu lvl1max precast: lvl 1 vlastneni klavesy, lvl1vlastneni mysi, lvl1vlastneni case od PC, lvl1vlastneni obrazovky
lvl 10 odolnost klavesnice a mysi, lvl5 odolnost suitcase, lvl 5 odolnost kablu, lvl 10 odolnost obrazovky
<a> ja bych moh vymyslat skilly ty vole xD
<a> nelze tento skill pouzit v pripade ze vlastnite jeden z techto predmetu: cinky, posilovna, total GYM, natahovaci pruziny, etc.
<b> bych pridala: pripraveny lidi se sveraci kazajkou lv 10
Komentář: Vynervovani hráči vs. Ragnarok online
<a> čau nezajedeme do klobuk na ameriku?
<b> ok já bych jel
<a> parada jdu na wc zjsiti spje jj?
<b> ok mmnt
<a> z5 co teda? v kolik pojedeme?
...
<b> z5 už
<a> kdes byl tak dlouho mg!!!
<b> letel se, na zastavku na spoje
Komentář: aspon ze ji má u domu...
<a> nie, v 2, lenže je tam 4, preto si macher, keď to prevedieš z 2 do 10
<a> dnes som sa v skole konecne pobavil :D
<b> no to som zvedavy
<a> jeden profak, ktory je podla jeho vlastnych slov v predkremacnom veku, po prejave ako nam skrtaju predmety a namiesto troch mame jeden a pod zadrel:
<a> Takze, ked skoncite tuto skolu vase vedomosti budu naozaj komplexne, a to preto, ze budu mat aj realnu aj imaginarnu cast :))
<a> Víš jak sem ti říkal že máme papouška?
<b> jj už je na pekáči?
<a> Ne, ale máma mu chtěla udělat radost a tak mu koupila to kolo na běhání pro křečky :D a ted je nasraná že v tom nechce běhat :D :D :D