Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<MattSamyel> Dítě otevřelo pohádkovou knížku, kde byl zobrazen král Aslan, v temném žaláři, a uněj byla bublina řeči: "Do jakého análu Narnie sem to zase vlezl?!"
<MattSamyel> Ceasarova žena už byla velice naštvaná, její manžel se o ní nezajímal, a psal si ty své memoáry, a podobné věci. Tak se jednou hodně rozzuřila, a rozkopala ten jeho anál, co mu zrovna ležel na židli.

Komentář: #VCH IRC :-)

<a> chcela som si kuk stranku nasej fakulty ze ci nie su oznamy nove a taak
<a> a nie a nie ma tam mozilla pustit
<a> reku dpc co je
<a> pisalo mi to ze nejaka nezabezpecena a nebezpecna stranka
<a> aj vynimku som chcela dat ze nech ma to tam dpc aj tak pusti kua
<a> a nie a nie ze ta jebem dobreeee
<a> na druhy den zase a fuuurth
<a> a potom nam povedal ucitel na jednej hodine ze ci sme sa snazili kuk si stranku FPM
<a> a ze ano niekolkokrat
<a> a ze aj on sa snazil
<a> a jemu sa to bohuzial podarilo
<a> ze na stranke bolo 38 trojskych konov on z nich chudak dostal dva a cil nemohol ani comp zapnut ani nic komplet odpaleny comp :D
<a> ze mozeme byt radi ak sme sa na tu stranku nedostali ze mame dobre zabezpecenie!

<a> Co to udělat takhle... Pošleš mi krásnou pusinku a já pudu spinkat s usměvem?
<b> ty si hulil?

Komentář: hmm

<a> :D dneska prisel <b> pozde na hodinu
<a> vesel do tridy, zavrel dvere, na ucitelku se ani nepodival... ta se zeptala kde byl, kdyz teda prisel pozde, a <b> na ni jen "Nikde!" a suverenne si sel sednout :D

<a> musim rict ze prakticka ukazka dneska naseho fyzikare byla bajecna skoda zes chybel :)
<b> Copak se stalo?
<a> no rikal nam neco o helium... Cela trida spala samo. Ale znas to on vyklada furt klid neklid. Nakonec chtel ukazat prakticky helium. Vylezl na parapet a vyskocil z okna se slovy JSEM HELIUM... jako vis jak prvni patro jo ale nikdo z nas nechapal.

<a> quest na wizarda: Pevny uzlicek nervu lvl5, ztuzovac uzlicku plny nervu lvl 10
<b> prestupak na roguna: nervy lv 5, uskoky lv 8, vzpamatovavani se z soku lv 5, odolavani kopani do npc-cek lv 10
<a> odolnost klavesnice a mysi lvl 10
<a> odolnost case od PC: lvl 5
<a> :D
<b> jo, to je taky dulezitej skill xD
<a> odolnost okolnich predmetu lvl1max precast: lvl 1 vlastneni klavesy, lvl1vlastneni mysi, lvl1vlastneni case od PC, lvl1vlastneni obrazovky
lvl 10 odolnost klavesnice a mysi, lvl5 odolnost suitcase, lvl 5 odolnost kablu, lvl 10 odolnost obrazovky
<a> ja bych moh vymyslat skilly ty vole xD
<a> nelze tento skill pouzit v pripade ze vlastnite jeden z techto predmetu: cinky, posilovna, total GYM, natahovaci pruziny, etc.
<b> bych pridala: pripraveny lidi se sveraci kazajkou lv 10

Komentář: Vynervovani hráči vs. Ragnarok online

<a> čau nezajedeme do klobuk na ameriku?
<b> ok já bych jel
<a> parada jdu na wc zjsiti spje jj?
<b> ok mmnt
<a> z5 co teda? v kolik pojedeme?
...
<b> z5 už
<a> kdes byl tak dlouho mg!!!
<b> letel se, na zastavku na spoje

Komentář: aspon ze ji má u domu...

<a> nie, v 2, lenže je tam 4, preto si macher, keď to prevedieš z 2 do 10

<a> dnes som sa v skole konecne pobavil :D
<b> no to som zvedavy
<a> jeden profak, ktory je podla jeho vlastnych slov v predkremacnom veku, po prejave ako nam skrtaju predmety a namiesto troch mame jeden a pod zadrel:
<a> Takze, ked skoncite tuto skolu vase vedomosti budu naozaj komplexne, a to preto, ze budu mat aj realnu aj imaginarnu cast :))

<a> Víš jak sem ti říkal že máme papouška?
<b> jj už je na pekáči?
<a> Ne, ale máma mu chtěla udělat radost a tak mu koupila to kolo na běhání pro křečky :D a ted je nasraná že v tom nechce běhat :D :D :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.