Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Ty vieš čo je to google?
<b> To je tá stránka, čo všetko nájde nie?

Komentář: Takúto definíciu googlu som ešte nepočul

<a> nenávidím ty nove manažerské rychlokvašky co mluví napul anglicky
<a> odděleni dostalo E-mail ze prý musíme udělat "osobní asset measurement"
<a> zeptal sem se jak si ten "osobní asses measurement" představuje
<a> překlep, ale odpovědel, že je to nezbytné pro globální expanzi

Komentář: Asi jak hluboko lezem do prdele :-)

<Jarda> PeeterCZ: jak se jmenuje ten program na dešifraci md5?
<PeeterCZ> Jarda: MD5 se nedá dešifrovat
<Jarda> PeeterCZ: a jak jsi ho dešifroval?

Komentář: #VCH IRC :-)

<a> tak tam pojedu v ryflich no...
<b> nepise se rifle nahodou s mekkym?
<a> ja to radsi s tvrdym

<a> nazdar, hele sedím na poradě a promítají se tu vaše výkazy docházky za minulý týden
<b> ...?
<a> no hele, já chápu, že instalovat sem docházkový systém, co jste psali vy sami, nebyl dobrý nápad. Ale proboha, když už tam máte výhybky na svoje ID karty, tak si aspoň dejte majzla, aby vám to nenapočítalo víc než 24 hodin denně.
<b> a do hajzlu
<a> ty máš za minulý týden průměr 27 hodin, jirka přes třicet a ostatní okolo 18, to zas bude průser
<b> :(
...
<b> tak co, máme balit kufry?
<a> no hele, on si toho ani jeden z těch šesti lidí co tu sedí nevšiml, ani šéf ne
<b> :-)
...
<b> mimochodem, kluci se ptají, jestli nechcete abysme naprogramovali mzdový systém, klidně po večerech zadara
<a> ani ne, díky

Komentář: ne nechcem

<a> hotovo šéfíku
<b> super kde ta chyba byla? Je to na testu?
<a> no hele, bejt tebou, tak tomu komikovi co to psal bych zabavil všechny knížky o objektovým programování, měl překlep asi v osumdesátým pátým předkovi třídy toho GUI, příště si to budeš hledat sám, tohle není ladění ale archeologie

Komentář: Návrhový vzor Maglajz (není součástí GoF :)

<stanclik93> hej vole mam problem chci si zasukat a nemam kde...
<stanclik93> ke me d pokoje lezou furt rodice :(
<stanclik93> a ja nemam klíč :(
<stanclik93> mam napad...
<stanclik93> ...dpc blbej nápad :D :D :D sem skousel zamknout dratkem a nak to ted nejde odemknout :D :D :D :D :D :D kurvááá :D
<lava69> :D
<lava69> lol
<stanclik93> hej a j abydlim v prvnim patře :D a chce se mi trochu chcat...
<stanclik93> a naproti baraku je policejni stanice na ktery sou kamery takze z vokna se nevychciju :D :D
<lava69> lol
<stanclik93> tak to je v pici co mam delat? :D
<lava69> pochcat se
<stanclik93> a nakej dalsi napad?
<stanclik93> ? :(
<lava69> vyrazit dveře...
<stanclik93> to je mi na hovno... pak bych si nemel kde skuat :D :D :D
<lava69> odemknout
<stanclik93> a cim asi kdyz nemam tan klíč?
<lava69> sehnat si generátor kodů...
<stanclik93> a na co by mi byl???!
<lava69> na nabourani se do policejniho systemu... pak hacknout tu kameru co vam cumi na barák... a poslat odkaz vsem, at se zasmejou jak ted já :D :D :D
<stanclik93> zmrde :D :D :D

Komentář: nakonec jsem to po půl hodine otevřel tim drátkem :)

<a> Jak je ta klávesová zkratka na správce úloh ve vistách?
<b> CSE
<a> To nefunguje
<b> Controlled-Shit-Escape
<a> Jo, už to jde :)

<a> a rodice ti to petikilo nepucej?
<b> pochybuju, v nedeli sem celkem nasral mamu.
<a> byl si u <c> a zase si se zlil jak dobytek?
<b> no to taky, ale to nebyl problem. v nedeli sme cela rodina meli spolecnej obed. uz sem se tesil na komp a premejslel co budu hrat, tak sem dojed a jak du tak kolem mamy tak sem ji tak nejak automaticky chtel rict ze mi chutnalo atd. jenze ja debil sem rek jenom: "Good game!". na me chvili tupe zirala nez sem si uvedomil co sem rek. pak sem ze sebe dostal jenom neco jako "jo, bylo to fakt moc dobry" a zalez zpatky do pokoje

Komentář: to hrani budu muset omezit... nebo radsi ne

<Harys> cau...
<Harys> videls si bbt?
<Homola> čau
<Homola> kura bbt

Komentář: Big Bang Theory...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.