Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> prosim ta, nevies nahodou, ako asi ma vyzerat ten luster?
<b> rozjebanô? :D
<a> ale ze velkost/cena/tvar??
<b> tvar lustrovy, cena prijatelna a velkost tak akorat

Komentář: ako sa tvori predstavenie na VŠMU

<a> Hele jakej mas u <c> status?
<b> :-* :-* :-*
<b> Proc?
<a> Hm, tak pro me to neni :(

<a> Z vetsiny dnesnich teenageru se mi dela zle
<b> Jo, tak velci a hrajou si na eskymaky jak maly deti
<a> A zbytecne pouzivaji stinitka proti poulicnim lampam :)

<Uraktoz> Ńĺęń â îôčńĺ sexfinish(ňî÷ęŕ)ru
<Zbynek> kurva dej mi pokoj

<ona> mě baví ten výsledek ne ten proces
<ona> ale řikám, většina věcí se dá naučit. takže z toho nemam nějaky trauma... ale vaření mě nějak nechytlo
<on> no... většina a ne všichni :D
<ona> máš řidičák? to byla taková asociace
<on> hmm...

Komentář: moderní společnost... kluk vaří a holka řídí :)

<a> nevis jestli se jim tam da nekde napsat at mi odblokujou ty platbu driv?
<b> mylsis blizzardu nebo sporce?
<a> blizzu
<b> melo by to jit poslat GM nebo na jejich mail, ale to by jsi tam musel rozepsat ten problem co se ti stal
<a> bank = fuck
<a> bank office = group debils
<a> im = cry
<a> Unlock my credit card?
<b> takhle by to pobrali, ne

Komentář: To kdyz si chcete zaplatit WoWko a na bance Vam nejsou schopni aktivovat kartu a najit problem kdyz to nejde

<rodney> no dynu blaster hravam poveceroch :D
<b> :D
<rodney> som vcera dal 4 lvly
<b> kamo kocky a frcis
<rodney> to je narocne na grafiku
<b> to sa hadam na sege hrat da
<rodney> najradsej cigansky gemboj v jednej ruke
<b> :D :D :D :D

Komentář: vyvrcholenie predosleho rozhovoru o Crysis xD xD

<a> a uz ti to ide?!
<b> jj, uz aj viem ako to davat do wordu
<c> omg, musis tam davat to *w*?
<a> :D :D

Komentář: uz sy to prosym nemilte... wole

<Sysel> seš dnes nejakej nadrženej. běž ošukat ledničku, treba to pomuže :-)
<Tragéd> Lednicku ne... to by mi pak stal zas znova... Potrebuju normalni babu!
<Sysel> skus lednicku, ale musis do mrazaku, to ho schladi, a nebude se stavet
<Tragéd> no ty vole... aby se pak postavil, az to budu potrebovat!!! hele a tys uz nekdy sukal lednicku? :-D
<Sysel> ne! :-D :-D

<ona> no :D ja byla v drogerii pro takove celkem nezbytne veci a 200 v pici :D
<ona> skoro doslova :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.