Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<J354> nejrači bych se zas vysral na úplně všecko
<CB500> aj na motorky?
<J354> totálně na vše...
<CB500> tak teď jak tam sedíš napřáhni nejprve levpou ruku a lištisi a posléze postup opakuj pro pravou ruku
<CB500> a vzpamatuješ se
<a> btw stahuju turistický mapy do oziexploreru budeš je chtít taky
<b> do ceho?
<a> oziexplorer to je prográmek na GPSku kerej běhá na rastrovejch mapách takže si tam můžeš dát i ofocenou turistickou mapu
<b> hmm to asi nebudu potrebovat, ja toho moc nenaturistim :D
<a> jasný jak chceš pak ještě budu stahovat topografický mapy který sou bez značek a ještě nějaký další
<b> no ja sem dneska stahnul penisorukeho edvarda...
<a> lol
<a> uvažuju jestli nepujdeš na lamera tohle je moc
<b> velka kvalita, muzu nabidnout :) zvlast scena kdy se dvema cu*akama misto nuzek snazi jist spagety :D to me malem jeblo :D
<b> hmm to by byl asi prvni muj zasek na lameru :D
<a> myslim že už je
Komentář: kamarád je jinak v pohode
<a> twe to je demence
<a> proč maj bundy zip?
<a> proč se to nedává do raru?
<b> ale ZIP je RAR e?
<a> iso bych tam dal
<a> bunda.iso
<b> kalhoty.rar
<a> ?
<a> xdD
<a> trenky.exe
<b> prdel.jpg ze?
<c> xD
<a> je online martin???
<b> asi ne
<b> ceky
<b> jo je
<a> tak to si s nim musim popsat...
...
<a> ale je to hajzlik neodepisuje mi!!!
<b> Quote: <c> b!!! TYS PSAL KOVACOVY, ZE SEM TADY!!!
<a> to je hajzl
<a> ja ho du sprdnout
Komentář: :)
<a> čau
<b> bus
<a> ty brusle, co chci, nemají skladem
<b> kadils?
<a> prý až tak za 2-3 týdny
<b> no tak to se roztrhneš :D
Komentář: jeden o koze, druhý o...
<ona> pocuj, tusis co je to ekvivalizovany prijem?
<on> Ekvivalizovaný príjem je príjem na spotrebnú jednotku a bol zkonštruovaný ako podiel čistého peňažného príjmu domácnosti a počtu ich spotrebných jednotek.
<ona> aaaaaaaaaha, som necakala ze budes vediet :-)
<ona> dakujem
<on> :-*
Komentář: viva google :-)
<Eli> Tak už sa somnou budeš rozprávať?
<Wiwa> nwm
<Eli> Môžem aspoň vedieť prečo?
<Wiwa> nie
<Eli> Budeš mi takto stále odpovedať?
<Wiwa> nie
<Eli> Použiješ aj iné slovo okrem nie?
<Wiwa> newm
<Eli> Urobila som ti snad niečo?
<Wiwa> nie
...
<Eli> Už sa somnou rozprávaš?
<Wiwa> nie
<Eli> A čo teraz?
<Wiwa> nie
<Eli> Tak mi povedz prečo si včera spala u mňa doma!
<Wiwa> neviem
<Eli> Máš ma aspoň trochu rada?
<Wiwa> nie
<Eli> Tak prečo si u mňa spala:
<Wiwa> lebo...
<Eli> Čo lebo?
<Wiwa> Mám ťa rada
Komentář: Pýtala som sa proste svojej baby ale ona moc nemienila odpovedať ale nakoniec som z nej tie tri slová vytiahla...
<Veena> No to je blb.
<Veena> Učitelka zjišťovala kdo chybí, tak četla jména, kdo tu je a neni.
<Veena> Jméno - chybí, jméno - tady, jméno - tady... A pak přečetla kámoše co nevnímal, my místo něj zařvali "Tady" a on jak slyšel svoje jméno, tak se zvedl a šel k ní.
<Veena> Položil před ní žákovskou, ona na něj kouká divně... A povídá mu:
<Veena> Já tě nechtěla zkoušet, ale když už tady stojíš... :))
Komentář: Někdy se hodí vnímat co se děje :)
<Ere> http://www.***.com/***
<Ere> zahrej si tohle
<Ere> Humac ma rekord 1,090 a ja 1,949
<Swamp> dpc
<Swamp> nejde mi to
<Ere> :(
<Swamp> Zkusim to zapnout ve Firefoxu
<Ere> Ja valim pres Operu
<Swamp> Mno... a me hodis link na Explorer :-/
<Ere> Ja si vzdycky myslel ze odkazy jsou vsechny stejny
<Ere> ale ok... xD
<Cmuginka> hele dneska je nejaky karneval?
<Cmuginka> vedle me sedi smrtka :D
<Kryšpín> Uteeeeeec!
<Cmuginka> :D
<Cmuginka> a koukla se na me... ja vedela ze dnes je muj posledni den :D
<Kryšpín> :D
<Cmuginka> ale zrovna v tramvaji umrit nechcu... a navic destnikem
<Cmuginka> nema kosu ale destnik
<Kryšpín> :D
<Kryšpín> to vis, i smrt modernizuje :)
<Cmuginka> :D :D
<Kryšpín> za sto let bude mit pistol :D
<Cmuginka> :D
<Kryšpín> koukam, vysmata :)
<Cmuginka> ale nevim jestli je moderni nekoho umlatit destnikem :D
<Cmuginka> no to jo :D lidi se na tu sedici osobu furt koukaji :D
<Kryšpín> co umlatit. Nacpat mu skrz pusu do tela destnik a otevrit. To kazdyho zarucene zabije
<Cmuginka> aha
<Cmuginka> jak rika vietnamske prislovi, pokud mas v prdeli destnik neotvirej ho... asi tady tu taky potkali :D
Komentář: Berte smrt s humorem ;)