Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<AnorexyKiller> Zdá se mi to, nebo tu mají všichni tak debilní přezdívky?
<VeSeLyPrUjEm> ...
Komentář: Asi nezdá...
<a> Tak to je moc, před chvílí z kámošky vypadlo, že když nebude brát antikoncepci tak umře.
<b> Njn, těhotenství je nemoc na p*ču.
<a> To taky, ale prej jí matka zabije jestli ji někdo zbouchne :D :D.
<a> pruser
<a> ve skole na zachode jsem spustil detektor koure
<b> neměl si hulit
<a> ja uz nehulim
<a> ale vysvetluj nekomu ze ti byla zima
<a> to to nemůžeš hodit na tu leteckou poštu?
<b> a ja nevím co to je a jak se to dela.
<a> je to 10x lehčí než mejlem a je to vystvěltený jak pro debili aji
<b> no vidíš tak ja su asi debil slyším to poprvý
<a> www.leteckaposta.cz, nic lehčího už vážně nejde
<b> C:Documents and SettingsAdminPlochaenergetak.bmp
<a> tak si dement?
<b> co je?
<a> klikni na procházet, najdi to, a pak klikni na poslat, ty vole co chceš vííc tj tak primitivní
<b> n a co dal jako
<a> dáš poslat!!!
<a> čekáš až se to načte
<b> ok
<a> ten odkaz co tam se ukáže jen zkopíruješ a pošleš mi ho
<b> ahaaa ok
<a> no tak šup šup
<b> nejak to nejde, je to pomalý
<a> uáá, není! neštvi a hni se
<b> to je zajímavý, že mě to nebíha, pomalu jak krava
<a> chyba mezi židlí a pc
<b> howno, http://leteckaposta.cz/***
<b> de to?
<a> tak si degen? má to mínus 2 bajty
Komentář: nakonec sem přece jen dal e-mail
<a> (pro lepší pochopenní, je dobré natočit hlavu o 90° doleva)
<b> hele to že sem blondýna neznamená, že si o mě budeš mislet tohle
<b> dobrčič *y
<b> sakra *p
<a> :-D :-D :-D
<on> Hele, jak se jmenuje pismo pri nevidici?
<ona> "brajlovo pismo" ne?
<on> jo presne, ja si nemohl vzpomenout. diky a jak to ze to tak vis?
<ona> ani nevim, ale nejsem hluchonema abys nemyslel :D
Komentář: myslela to fakt vazne :)
<a> hh, gl hf
<b> dk
<b> iwtmtfs
<a> i want to masturbate to fornicating sharks?
<Razzor123> tomas???
* soulshot is now playing Counter-Strike. Click here to join.
<soulshot> eh ?
* soulshot is now playing Counter-Strike. Click here to join.
<Razzor123> cozeee?!
<soulshot> tomas???
<soulshot> tohle jsi mi napsal xD
<Razzor123> lebo toto je tomasov steam omg
<Razzor123> cernakov
<soulshot> eh co
<soulshot> nechapu ale neva xD
<Razzor123> jj cernakov
<soulshot> zadneho tomase neznam
<Razzor123> a odkial ta mam asi v kontaktoch
<soulshot> hm nevim
<soulshot> divne
<soulshot> hele ale ja ho fakt neznam
<soulshot> nake divne >P
<Razzor123> taky kokot :)
<soulshot> kdo xD
<Razzor123> jano nemusis ma ojebaaavat
<soulshot> lol?
<soulshot> hej rofl tohle dam na lamera
<Razzor123> co to trepes?
<soulshot> lamer.cz
<Razzor123> a co stym omg?
<Razzor123> co tam das? svojju cierniu picu?
<soulshot> tady dam tendle rozhovor
<soulshot> ftw?
<soulshot> hej dobre ale ja te vubec neznam nevim co to varis
<Razzor123> dpc cech skurveny 12 rocny vyjebany
<soulshot> COZE DPC?
<soulshot> SES KOKOT
<Razzor123> kurva vy cesi ale viete spravit slovakom nervy
<Razzor123> vyjebane decka z ulice
<soulshot> hej klid chlape
<soulshot> ja te vubec neznam
<Razzor123> aj tak ides dostat napicu
<soulshot> muzes mi rict s kym mluvim?
<Razzor123> s tvojim kokot co za par minut pride zatebou a vyjebe ti dvere
<soulshot> L O L?
<soulshot> tak klidne, ale ja tam urcite nebudu
Komentář: a pak tam jeste psal dalsi sracky ze si steamem vydelava atd xD
<a> jaky mas nazor na techna a tomu podobne napr. DnB atd...
<a> ja uz nevim jak jim rict ze to jsou proste hovna :D
<b> techno je jako japonsko... znecistuje zemi a spusobuje globalni oteplovani a nasledkem toho se na svete rodi o mnoho vic techno hnupu! proto kdyz mas rad zemi neposlouchej techno :)
<a> hehe :D :D :D
Komentář: Pravda... :)